• Dodano 48,764 produktów
  • Napisano 183,510 opinii
  • 159,714 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Asystor Slim (Aflofarm)

3.5/5 na 359 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Efektywne odchudzanie powinno być dostosowane do naturalnego cyklu zmian w naszym organizmie. W ciągu dnia potrzeba nam składników, które pozwolą wykorzystać naszą codzienną aktywność do redukcji tkanki tłuszczowej i ograniczą wchłaniania wysokokalorycznych składników diety. Wieczorem natomiast potrzebujemy czegoś co zahamuje apetyt i przyspieszy metabolizm. W ten sposób w 100% wykorzystamy naturalny cykl działania organizmu co przyczyni się do szybszych efektów odchudzania.
Asystor slim suplement diety to system odchudzania dwufazowego na rano i wieczór, który dostarcza właściwych składników dokładnie wtedy gdy są potrzebne – zgodnie z dobowym funkcjonowaniem organizmu.
Rano:
    * spala tkankę tłuszczową
    * redukuje wchłanianie węglowodanów

Wieczorem:
    * zmniejsza łaknienie
    * przyspiesza metabolizm podczas snu

Skład    
TABLETKA NA „rano” (żółta)
Wyciąg z białej fasoli 200 mg
L-karnityna 200 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg
Ocet jabłkowy 100 mg
Kofeina 50 mg
Witamina B6 1,4 mg (100%)
TABLETKA NA „wieczór” (niebieska)
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 200 mg
Spirulina 200 mg
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny) 100 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 50 mg
Chrom 40 µg (100%)*
Zalecanego Dziennego Spożycia
Sposób użycia
1 tabletka rano żółta
1 tabletka wieczorem niebieska ( koło godz 18)

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-03-11

Opinie (359)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Missapinoa
2013-07-28

Włosomaniaczkom stanowczo odradzam

Asystor slim polecam w kwestii odchudzania, bo mi pomaga, ale TYLKO pod tym względem. moje drogie nie biercie tego gówna, bo zapłacicie wysoką cenę. biorę to drugi miesiąc i obecnie wydaję 3 razy tyle pieniędzy na odwrócenie działań ubocznych.
więc może tak:
1 miesiąc- świetnie dziaął, waga spada, chudnę w oczach, wszyscy mi to mówią, sama to widzę, zero skutków ubocznych. koniec opakowania, zrobiłam tydzień przerwy
2 miesiąc- na początku pocenie się, strasznie zwiększyłą mi się perspiracja, pot znacznie gorzej pachnie, przestałąm sypiać, budzę się w środku nocy, mam koszmary senne, to wszystko bym przeżyła, najgorsza jest utrata włosów.* W ciągu ostatniego tygodnia bałąm się czesać. wystarczyło przegładzić włosy ręką, a wyciągałąm garść futerka. obecnie po tygodniu łysienia mam przedziałek na szerokość palca (dodam, że to wszystko pomimo intensywnej pielęgnacji wewnętrznej i zewnętrznej); mdłości, brak pragnienia, zawroty głowy, wieczne uczucie słabości.
odradzam, stanowczo odradzam, piękna figura jest ważna, przyznaję, ale nie za wszelką cenę.
*ZAznaczam te włosy tak bardzo bo liczą się dla każdej kobiety i każda z nas chce by były jak najpiękniejsze. Jeśli zależy nam na włosach radzę 2 razy przemyśleć zakup tego specyfiku

ZALETY:

skuteczny, nawet nie najgorsza cena(bywają droższe, na to nie ma co narzekać),

WADY:

nadpotliwość, brak pragnienia, mdłości, zawroty głowy, osłabienie, !!! utrata włosów !!! bardzo nieprzyjemny zapach potu,

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odchudzanie

Producenci polecają

Top produkty