Dezaftan Żel (Aflofarm)

1.5/5 na 61 recenzji
1,5
5% kupi ponownie

Opis: Wskazaniami do stosowania żelu Dezaftan są: afty, aftowe zapalenia jamy ustnej, nawracające aftowe zapalenia jamy ustnej (owrzodzenia nawracające).
Skład:
Główny składnik: Kwas hialuronowy (sol sodowa) o wysokiej masie cząsteczkowej 240 mg / 100 g.
Afty są stanem zapalnym charakteryzującym się występowaniem bolesnych owrzodzeń wewnątrz jamy ustnej. Dezaftan dzięki wyjątkowej recepturze nie tylko natychmiastowo obniża bolesność, ale jak wykazały badania kliniczne przyspiesza proces gojenia owrzodzeń jamy ustnej i zmniejsza ich liczbę poprzez kontrolowanie procesów zapalnych i odpowiednie nawodnienie tkanek.
Dawkowanie:
2-3 razy dziennie lub czesciej według potrzeb, po posilkach, przez okres jednego tygodnia lub do ustapienia objawów. W przypadku uporczywej bolesnosci produkt moze byc bezpiecznie stosowany kilka razy dziennie. Zaleca sie nie jesc i nie pic przez conajmniej 30 minut po zastosowaniu preparatu.
Produkt nieszkodliwy po przypadkowym polknieciu.

  • Cena:
  • 10.00 ml 20.00 zł
2010-03-18

Opinie (61)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Afciara
2014-03-03

Dezaftan med jest totalnie nieskuteczny pod każdym względem!!!

Produkt porażka!!! Na taki ból, jakie wywołują afty Suttona polecam wyłącznie kroplówki z Ketoprofenem 3x dziennie, działa przeciwbólowo, ale też przeciwzapalnie, jeśli boli nadal to lidokainę w areozolu, nie preparaty zawierające niewielkie stężenie tego składnika, a czystą jej postać, stosowaną m.in. przy zabiegach laparoskopowych. Recenzowany żel to kpina jakaś, przez takie coś lekarze bagatelizują problem i zamiast przepisać coś, co przyniesie ulgę, to każą kupić właśnie dezaftan med, który jest totalnie nieskuteczny. Pozdrawiam, Afciarka, która walczy z problemem od ponad 10 lat niezmiennie 365 dni w roku... :-/

ZALETY:

1. Brak zalet

WADY:

1. Produkt zupełnie nieskuteczny zarówno przeciwbólowo jak też przeciwzapalnie 2. Nie jest wart złamanego grosza, a więc cena za wysoka! 3. Reklama tego produktu, a właściwie irytacja towarzysząca emisji reklamy w tv utrudnia życie ludziom z problemem aft, dodatkowo nasila stres i co za tym idzie objawy

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na choroby dziąseł, jamy ustnej

Producenci polecają

Top produkty