• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,349 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Hydronea Baby (Aflofarm)

4/5 na 7 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Hydronea Baby dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i dorosłych do uzupełniania płynów i składników mineralnych. Hydronea Baby dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu, podczas biegunki i wymiotów. Wskazania: Dla niemowląt i dzieci powyżej 6 miesiąca życia do 3 roku życia. Działanie: Uzupełnienie niedoborów wodno-elektrolitowych może być konieczne w stanach odwodnienia organizmu w przebiegu biegunki i wymiotów lub w przypadku dużego wysiłku fizycznego. Wypicie roztworu przygotowanego po rozpuszczeniu zawartości saszetek w odpowiedniej ilości wody zapewnia właściwy poziom glukozy i minerałów. Glukoza (cukier gronowy) i minerały umożliwiają jelitom pobieranie płynów znajdujących się w treści pokarmowej. Dzięki temu jelita utrzymują właściwą równowagę wodno-elektrolitową organizmu. W dalszym ciągu należy spożywac dużą ilość płynów. Przeciwwskazania: Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produkt zawiera fenyloalaninę i nie jest wskazane jego stosowanie przez osoby cierpiące na fenyloketonurię. Stosowanie: Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody. Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać. Skład : glukoza bezwodna, chlorek sodu, kwas cytrynowy, chlorek potasu, cytrynian sodu, aromat cytrynowy, aspartam (substancja słodząca). 

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2010-12-06

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-10-31

Dobre, ale u nas bardzo ciężko z aplikacją :(

Super sprawa, ale moje dziecko za chiny nie chce tego pić! Co ja się musiałam nacudować, żeby mu to zaaplikować. Rzeczywiście jest to "jak kroplówa", jeśli dziecko podczas biegunek tym poimy (i chce pić) to nie powinno się odwodnić zbyt szybko.
Muszę jednak spróbować jakichś konkurencyjnych specyfików, albo podawać to cudo przez sen...

ZALETY:

dobrze nawadnia, można kupić w wersji z probiotykiem

WADY:

dzieciak nie chce tego w ogóle przełknąć :(

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Problemy z brzuszkiem (zaparcia, biegunka, odwodnienie)

Producenci polecają

Top produkty