• Dodano 48,764 produktów
  • Napisano 183,510 opinii
  • 159,714 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Lipomal, syrop na przeziębienie, gorączkę, kaszel (Aflofarm)

3/5 na 81 recenzji
3,0
2% kupi ponownie

Opis:

Syrop Lipomal firmy Aflofarm to łagodny środek napotny stosowany w stanach gorączkowych. Pomocniczo w przeziębieniach, stanach zapalnych gardła, w kaszlu. To naturalny i bezpieczny lek, który można stosować po 1. roku życia, ale po konsultacji z lekarzem. 
 
5 ml syropu zawiera: 97,089mg wyciągu (jako wyciąg suchy) z Tilia cordata Miller,Tilia platyphyllos Scop., Tilia vulgaris Heyne lub ich mieszaniny, inflorescentia (kwiatostan lipy) (6-7:1), w tym 85% wyciągu natywnego. Rozpuszczalnik ekstrakcyjny etanol 40% V/V.
 
Nie należy przyjmować syropu Lipomalu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować u chorych na cukrzycę ze względu na zawartość cukru (10 ml syropu zawiera 8 g sacharozy).


Cena za opakowanie 125 g: 13,85 zł
 
Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekagemini.pl
 

Cena:

  • 125.00 ml 8.00 zł
2009-09-17

Opinie (81)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

inka
2012-02-24

Nie warto...

Nie dajmy się zwariować. Temperatury do 38,5 nie powinno się zbijać - bo to jest właśnie reakcja obronna organizmu (chyba, że utrzymuje się przez dłuższy czas). Lekkie infekcje organizm jest w stanie zwalczyć sam. Syrop w swoim składzie ma najwięcej cukru i chemii: Substancje pomocnicze: sacharoza, benzoesan sodu, kwas cytrynowy bezwodny, guma ksantynowa, aromat malinowy AR0320, woda oczyszczona. Ekstrakt z lipy: 1 opakowanie (125 g) syropu zawiera substancję czynną: 1,86 g suchego ekstraktu z lipy... To ma pomagać i leczyć? Powodzenia - świetna kampania reklamowa i amplifying Internetowy. Polecam babciny sok malinowy rozcieńczony z herbatką z lipy...

ZALETY:

???

WADY:

brak zalet

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszel, ból gardła, katar, higiena nosa

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszel, ból gardła, katar, higiena nosa