• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Opokan, tabletki (Aflofarm)

2/5 na 27 recenzji
2,0
0% kupi ponownie

Opis:

1 tabletka zawiera meloksykam 7,5 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana, sodu cytrynian, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Działanie Lek Opokan zawiera meloksykam, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. Mechanim polega na preferencyjnym hamowaniu cyklooksygenazy COX-2 w stosunku do COX-1. Wskazania Stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych w przebiegu chorób reumatoidalnych. Dawkowanie: Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. Przyjmować doustnie jedną tabletkę dziennie. Przyjmować razem z posiłkiem, popijając wodą. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, nadwrażliwość na inne leki z grupy NLPZ, jeżeli podczas stosowania leków z grupy NLPZ wystąpiły napady duszności, bądź astmy, pokrzywka, polipy nosa lub obrzęk naczynioruchowy, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, dializy, czynna lub nawracająca choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, wylew krwi do mózgu lub krwawienia z przewodu pokarmowego, ciężka niewydolność serca, w okresie ciąży (III trymestr) i podczas karmienia piersią, poniżej 15 roku życia.

Cena:

  • 10.00 szt 8.00 zł
2010-10-14

Opinie (27)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-11-01

skuteczne

Często dokucza mi ból pleców od kręgosłupa.Niedawno odnowiła mi się kontuzja kości krzyżowej i Opokan pomógł mi normalnie funkcjonować.Szybko zniósł ból,nie bolało przy zmianie pozycji z leżącej do siedzącej.Był nadal odczuwalny przy dotknięciu okolicy krzyżowej.Jednak chwalę sobie ten lek.Tabletki są małe,łatwe do połknięcia.Zażywa się jedną na 24h.

ZALETY:

szybko łagodzi ból,niewielkie tabletki,łatwe do połknięcia,działają przez wiele godzin

Filtruj:
Sortuj: