Puri-nasin (Aflofarm)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Codzienna higiena nosków małych i dużych! Częste przeziębienia, ogrzewanie domowe i wysuszone powietrze – to warunki wystawiające nos na próbę. Wyrób medyczny Puri-nasin ułatwia wypłukiwanie chorobotwórczych zanieczyszczeń. Dodatkowo nawilża śluzówkę dzięki zawartej w nim glicerynie. Dla nosków dużych i tych mniejszych, bo do stosowania już od 6. miesiąca życia.

Sposób postępowania z wyrobem: Wyrób przeznaczony do podawania do nosa. Niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci: jedna dawka do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Dorośli: jedna do dwóch dawek do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Po 28 dniach stosowania zaleca się zrobienie 2-dniowej przerwy, po której można powrócić do stosowania wyrobu.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności: W celu uniknięcia zanieczyszczenia roztworu do wyrobu dodano konserwant – chlorek benzalkonium (Benzalkonium Chloride). Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować na uszkodzoną błonę śluzową. Stosować zgodnie ze „Sposobem postępowania z wyrobem” zamieszczonym na opakowaniu.

Opinie

FitMom - Czy żylakom w ciąży można zapobiec