Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Simpliq, tabletki (Aflofarm)

2.5/5 na 18 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis: Simpliq to suplement diety firmy Aflofarm opracowany dla osób z problemem nadwagi. Simpliq wspomaga odchudzanie przez ograniczenie wchłaniania. Suplement wspomaga ograniczenie wchłaniania tłuszczów węglowodanów i skrobi. Dodatkowo preparat pobudza procesy przemiany materii,  zmniejsza łaknienie, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.
Preparat można stosować wspomagająco w kuracji odchudzania w celu ograniczenia apetytu  i przyspieszenia spalania kalorii.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2012-03-15

Opinie (18)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Grubanio
2012-03-19

Jak zawsze ściema

Simpliq zawiera taką mieszankę składników, że powinno dać radę a nie daje (ale dziwne co?) heh; ma fasolaminę, chrom który działa na apetyt przeciw słodyczom, ocet jabłkowy, algi brunatne.
Ja brałam to wszystko przez ostatnie 2 tygodnie i na razie mam tylko bol brzucha, podejrzewam, że po tym occie jabłkowym bo w innych tabletkach działa na mnie tak samo.
Widzę na necie mnóstwo ukrytych reklam tego specyfiku, jak zwykle, no cóż...
Tabletki trzeba brać 3 x dzień, ja nie dałam rady ze względu na podrażnienie żołądka albo wątroby-nie wiem czego, czułam ucisk w brzuchu.
Niestety w trakcie stosowania tych tabletek apetyt się nie zmniejszył!

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odchudzanie

Producenci polecają

Top produkty