Travisto, sumpelent diety wspomagający trawienie (Aflofarm)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Składniki suplementu diety Travisto wspierają trawienie tłuszczów i zdrowy układ pokarmowy, wspomagając pracę wątroby i dróg żółciowych, wydzielanie soków trawiennych, eliminację nadmiaru gazów, pracę jelit i żołądka. 2 tabletki zawierają:
Wyciąg z mięty pieprzowej (100 mg), który wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pomaga zachować zdrowy żołądek.
Wyciąg z ziela karczocha (240 mg), przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. 
Ekstrakt z owoców kopru (40 mg), który wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów oraz pomaga w prawidłowym trawieniu tłuszczów. 
Wyciąg z ostryżu długiego (200 mg), pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczów. 

Opakowanie zawiera 30 tabletek.

Gdzie można kupić: www.i-apteka.pl

Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pomaga zachować zdrowy żołądek. 

Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. 

Ekstrakt z owoców kopru wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów oraz pomaga w prawidłowym trawieniu tłuszczy. 

Wyciąg z ostryżu długiego pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczów.

  • Cena:
  • 30.00 ml 13.00 zł
Marka:Aflofarm
Kategoria:ZDROWIE RODZINY
2017-03-03

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców