Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Linoeparol Intensive, maść (Agropharm)

5/5 na 2 recenzji
5,0
50% kupi ponownie

Opis: Maść zastosowana miejscowo łagodzi zmiany skórne typu atopowego, np. zmiany o charakterze złuszczającym; powoduje lepsze nawilżenie naskórka, przeciwdziała jego nadmiernemu rogowaceniu, powoduje ustępowanie objawów suchości skóry.

Działanie preparatu tłumaczy się obecnością w oleju z nasion wiesiołka nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz fosfolipidów, które są niezbędne do syntezy ceramidów. Ponadto maść powoduje zahamowanie transepidermalnej utraty wody przez naskórek – TEWL, wywiera bezpośrednie działanie na stabilizację i transport przez błony komórkowe keratynocytów; pomaga w utrzymaniu bariery ochronnej skóry.

Wskazania:
Tradycyjny środek stosowany pomocniczo do leczenia objawów atopowego zapalenia skóry, odparzeń, odleżyn, otarć naskórka oraz innych dermatoz o podłożu alergicznym (m.in. wyprysku atopowego, alergicznego, kontaktowego).

Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek składnik preparatu.Nie stosować na ostre stany zapalne skóry i otwarte rany.

Ciąża i okres karmienia piersią:
Brak przeciwwskazań do stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Maść przeznaczona do użytku zewnętrznego. Stosować na zmienioną chorobowo skórę kilka razy w ciągu dnia. W przypadku dłuższego utrzymywania się dolegliwości zaleca się konsultację lekarską dotyczącą dalszego leczenia.

  • Cena:
  • 30.00 ml 12.00 zł
2010-10-09

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Ania
2013-03-13

Bardzo świetna maść

Dla mam dzieci z Atopowym Zapaleniem Skóry, polecam świetną, rewelacyjną, cudowną maść LINOEPAROL intensive z nasion wiesiołka.
Kosztuje tylko 12 zł za 30 ml.
Wczoraj ją kupiłam posmarowałam Jasia tylko 3 razy ( a był bardzo wysypany, miał plamy czerwone, bo dałam mu nową rzecz i dlatego ) a dzisiaj już prawie ani śladu.

Więc bardzo bardzo polecam!

ZALETY:

- cena niska - od razu pomaga

WADY:

nie ma

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Linomag Maść marki Ziołolek

Linomag Maść (Ziołolek)

Preparaty na wz...

(1)
65.079365079365% kupi ponownie