Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Baby-Safe Plus SHR II, Fotelik samochodowy (Akpol/Britax Römer)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Fotelik samochodowy Baby-Safe Plus SHR II przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia do 12./15. miesiąca życia, ważących maksymalnie 13 kg. Fotelik można dopasować do wagi i wzrostu dziecka dzięki centralnej regulacji zagłówka i pasów bezpieczeństwa. Fotelik jest montowany w samochodzie tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych, na bazie ISOFIX lub bazie na pasy, co zapewnia wygodę i dodatkową ochronę. Baza posiada ramę antyrotacyjną i uchwyt zabezpieczający. Pozostaje w samochodzie, podczas gdy fotelik można łatwo i szybko wypiąć, za pomocą jednej ręki.
Fotelik samochodowy Baby-Safe Plus SHR II wyróżnia się innowacyjną ochroną w przypadku zderzeń bocznych, możliwą dzięki technologii D–SIP, która podczas kolizji w pierwszej kolejności pochłania siłę uderzenia i rozkłada ją po całym foteliku. Dodatkowo ściany boczne są głębokie i miękko wyściełane, co zapewnia komfort i większe bezpieczeństwo. Fotelik jest zatwierdzony do użytku w samolotach. Wygodnym rozwiązaniem jest zdejmowany pokrowiec, bez konieczności demontażu pasów bezpieczeństwa, co umożliwia zachowanie fotelika w czystości.

Fotelik występuje w 7 wariantach kolorystycznych. Wymiary fotelika: W 57 cm x S 44 cm X G 65 cm.

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpolbaby.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 1045.00 zł
2016-08-03

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Foteliki samochodowe od 0 do 13kg

Producenci polecają

Top produkty