Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Britax B-READY, Wózek wielofunkcyjny podwójny (Akpol/Britax Römer)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Wózek wielofunkcyjny podwójny Britax B-READY to rozwiązanie dla rodziców dwójki dzieci - bliźniąt lub noworodka i starszego. Wózkiem tym można przewozić dzieci jednocześnie. 
Z wózka Britax B-READY dziecko/ dzieci mogą korzystać przez pierwsze trzy lata swojego życia. Sprawdzi się jako pierwszy wózek – w miękkiej gondoli maluch będzie spał spokojnie, jak również na dalszym etapie rozwoju dziecka – wystarczy na stelażu zamocować spacerówkę, aby zapewnić komfort ciekawemu świata starszakowi. 
Wózek B-READY może przewozić jedno dziecko, rodzeństwo lub bliźnięta, w tym samym czasie. Dzięki systemowi CLICK&GO montaż gondoli lub nosidełka jest niezwykle szybki, a konfigurowanie wózka intuicyjne i proste. Wózek można zmodyfikować aż na 14 sposobów. Dzieci mogą nim podróżować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Mimo, że w B-READY można przewozić dwójkę dzieci, to każde z nich będzie miało wystarczającą ilość miejsca, by podróż minęło komfortowo i przyjemnie. 
Charakterystyka wózka:

możliwość wielopozycyjnego odchylania oparcia,
rozkładany  podnóżek,
siedziska są ustawione jedno nad drugim, dzięki czemu wózek ma standardową szerokość, 
aluminiowy, składany stelaż,
lekkie koła, odporne na przebicia - mają mechanizm szybkiego zdejmowania,
regulowany, duży daszek z możliwością montażu osłony przeciwdeszczowej.

Wózek B-READY jest dostępny w 4 wariantach kolorystycznych: 


Cosmos Black, 
Flame Red, 
Steel Grey,
Mineral Purple. 

Do tego wyjątkowo kompleksowego modelu można również dopasować różne akcesoria, takie jak śpiworki, torby czy stoliki do zabawy.Gdzie można kupić: sklep internetowy Akpol
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2016-09-30

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne