Britax Römer Advansafix II SICT, Fotelik samochodowy dla dziecka (Akpol/Britax Römer)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Fotelik Britax Römer Advansafix II SICT jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat, ważących od 9 do 36 kg. Dzięki wielopozycyjnemu mechanizmowi odchylania oparcia, fotelik zapewnia komfort dzieciom w każdym wieku.
Zagłówek z możliwością zmiany wysokości i pasy bezpieczeństwa z łatwą regulacją jedną ręką pozwalają dopasować fotelik do wagi i wzrostu małego pasażera. Fotelik jest wyposażony w 5–punktowy system pasów bezpieczeństwa dla dzieci ważących od 9 do 25 kg i 3–punktowy pas bezpieczeństwa wraz z systemem SecureGuard dla dzieci ważących od 15 do 36 kg .
Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne chronią przed uderzeniami bocznymi. Z kolei system Pivot Link i nakładki naramienne ograniczają ruch do przodu w czasie silnego uderzenia. Fotelik dostępny jest w 7 wariantach kolorystycznych. Istnieje możliwość dokupienia wkładki termicznej lub dodatkowego obicia do tego modelu. Wygodnym rozwiązaniem jest zdejmowany pokrowiec, bez konieczności demontażu pasów bezpieczeństwa, co pomaga utrzymać go w czystości.

Wymiary fotelika: W 72 cm x S 47 cm x G 54 cm

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpolbaby.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 1398.00 zł
2016-08-03

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców