Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Britax Römer, Wózek B-MOTION 4 PLUS (Akpol/Britax Römer)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Nowa propozycja od marki Britax to ulepszony model popularnego B-MOTION 4. Wersja Plus sprawdzi się zarówno, jako klasyczna spacerówka, jak i pierwszy wózek dla małego dziecka. Dzięki systemowi podróżnemu CLICK&GO® łatwo można dopasować go do własnych potrzeb, zamieniając budkę na dowolny fotelik 0-13kg Britax Römer lub gondolę. W szerokiej ofercie akcesoriów dopasowanych do wózka B-Motion 4 Plus znajduje się gondola zarówno twarda, jak i miękka.

Wózek B-MOTION 4 PLUS to uniwersalne rozwiązanie dla nowoczesnych i aktywnych rodziców. Posiada wiele udogodnień, takich jak chociażby łatwe składanie jedną ręką, wielopozycyjny mechanizm odchylania oparcia, regulowany podnóżek czy ulepszone tylne zawieszenie do płynnej jazdy. Lekkie koła, odporne na przebicie, zapewnią wygodną jazdę po każdej nawierzchni. Praktycznym rozwiązaniem jest również obszerny kosz zamocowany pod siedziskiem, który z łatwością pomieści codzienne zakupy. Wózek może zostać wyposażony w dużą budkę z dodatkowym panelem przeciwsłonecznym, która zapewnia ochronę w każdych warunkach pogodowych.

B-MOTION 4 PLUS to wózek przeznaczony dla dzieci w szerokim przedziale wiekowym, od chwili urodzenia, aż do 4. roku życia (do 20 kg). Biorąc to pod uwagę marka Britax zadbała o to, by przez ten czas nie znudził się on ani dziecku, ani rodzicom – wózek jest dostępny w 9 kolorach, a zestawy kolorystyczne (budka i pałąk) można dokupić oddzielnie, dzięki czemu możliwe jest tworzenie oryginalnych i wielokolorowych zestawów przez kreatywnych rodziców.

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpol-baby.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 1566.00 zł
2016-08-29

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne