• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,349 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Żelki Akuku! ZdrOwocki (Akuku)

5/5 na 1 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Akuku! ZdrOwocki to nowy wariant uwielbianych przez dzieci i dorosłych żelków marki Akuku!. Sześć soczystych smaków, mega owocowe kształty, obniżona o 30% zawartość cukrów i dodatek prawdziwego soku czynią z nich przekąskę idealną... dla małych i dużych.

Nowe Akuku! ZdrOwocki to żelki w super owocowych kształtach i smakach oraz intensywnych kolorach. ZdrOwocowy zawrót głowy gwarantowany za sprawą smaków: ananasa, truskawki, maliny, marakui, limonki i pomarańczy. Niespodzianką dla konsumentów i zaproszeniem do zabawy jest ukryty w każdej paczce niebieski AKUK – żelek o smaku gumy balonowej!

Akuku! ZdrOwocki zostały wzbogacone sokiem owocowym. Zgodnie z bieżącymi trendami, żelki nie zawierają sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących, a dzięki obniżeniu zawartości cukrów aż o 30%, stanowią świetną przekąskę w ciągu dnia.

 

Cena:

  • 90.00 g 2.94 zł
Marka:Akuku
Kategoria:Słodycze dla dzieci
2018-07-06

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Słodycze dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Słodycze dla dzieci