• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Argol Essenza Balsamica, spray (Alba Thyment)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Skład: 25 g olejków eterycznych: melisy lekarskiej, cynamonowca chińskiego, goździków, tymianku pospolitego, cytryny, osnówki muszkatołowca, kolendry siewnej, mięty pieprzowej i mentolu naturalnego 15 g, w alkoholu etyl. 60% ad 1000 g. Działanie Ziołowy preparat leczniczy o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i antyseptycznym, stosowanym w stanach zapalenia gardła, zapalenia przyzębia, kaszlu, chrypce, podrażnieniu strun głosowych. Ułatwia oddychanie w trudnościach oddchowych różnego pochodzenia. Usuwa brzydki zapach oddechu (np. u palaczy) i pozostawia świeży smak w ustach. Zastosowany na skórę zmniejsza swędzenie po ukąszeniu owadów lub dotknięciu pokrzyw. Wskazania Argol Essenza Balsamica Spray zalecany jest do stosowania w: schorzeniach górnych dróg oddechowych, gardła, krtani, anginach, - podrażnieniach strun głosowych, kaszlu, chrypce, trudnościach oddechowych, stanach zapalnych jamy ustnej, nieżytowych zapaleniach dziąseł, aftach nawrotowych, chorobach przyzębia, parodontozie, usuwa nieprzyjemny zapach z jamy ustnej (np. u palaczy), zmniejsza podrażnienia skóry i śluzówki po ukąszeniach owadów. Dawkowanie: Przybliżyć główkę rozpylacza na odległość 2-3 cm od miejsca rozpylania i silnie nacisnąć główkę. Zabieg moża powtórzyć 2-3 razy. Ponowić w razie potrzeby.

Cena:

  • 8.00 ml 8.00 zł
2010-10-13

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-01-24

naturalny antyseptyczny polski lek

Dobry na wszystko - przeziębienia i grypę, kaszle, katary i inne paskudztwa. Na ukąszenia komarów też. Do picia i smarowania. złoty środek.

ZALETY:

NATURALNY pomaga na gardło, likwiduje chrypkę dobry do inhalacji - usuwa katar na ból głowy - smarowanie skroni na afty w buzi przy podrażnieniu skóry, np. na ukąszenia komarów POLSKI LEK z Poznania:) niewielki wydatek

WADY:

nie ma

Filtruj:
Sortuj: