Carte d'Or, Różne smaki (Algida)

2.5/5 na 30 recenzji
2,5
20% kupi ponownie

Opis: Desery Carte d’Or potrafią rozkochać w sobie od pierwszego spróbowania. Ten deser zostawia się "na deser". Kuszą wysublimowanym smakiem, zaskoczą przenikającymi się warstwami, rozpieszczą słodkim sosem i dodatkami. Wielbicielom prostych, tradycyjnych smaków proponujemy linię Classic, do której należą Carte d’Or wanilia i Carte d’Or czekolada. Są to lody, który składniki pozyskujemy z najlepszych źródeł – wanilię z Madagaskaru a czekoladę od producentów najlepszej czekolady na świecie - z Belgii. A dla owocowych smakoszy polecamy sorbety Carte d’Or. Występują w trzech smakach: brzoskwiniowym, gruszkowym i jabłkowym. 40% sorbetu Carte d’Or to soczyste owoce.

  • Cena:
  • 1.00 l 0.00 zł
Marka:Algida
Kategoria:Lody
2010-06-29

Opinie (30)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

cherryflamme
2013-09-23

Carte d'Or Creme Brulee

Zazwyczaj jem lody z Grycana, ale czasami zdradzam go dla Tiramisu właśnie tej firmy. Ostatnio chciałam spróbować czegos nowego, Grycan nie ma aktualnie żadnych nowości, więc dałam szansę Carte d'Or, tym bardziej, że wśród nowych smaków znalazłam Creme Brulee- mój ulubiony deser.
Wyglądem zachęcają do zjedzenia. Waniliowe lody poprzetykane nitkami karmelu, karmel na wierzchu, a wszystko posypane grubym brązowym cukrem. Nie czekałam, od razu chwyciłam za łyżkę i.... FUJ!!!! Cukier ma chemiczny gorzko-pomarańczowy smak, który długo zostaje w ustach. Karmel jest tak gorzki, że aż wykrzywia usta, same lody waniliowe byłyby moze OK, gdyby nie to, że nie da się ich odseparować od paskudnego karmelu, którego smakiem chyba przeszły, bo czuć lekką goryczkę. 3/4 opakowania wylądowało w koszu.

ZALETY:

ładny wygląd- jeżeli to może być zaletą

WADY:

smak

Filtruj:
Sortuj: