Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tantum Rosa, roztwór dopochwowy (Angelini Pharma Polska)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Tantum Rosa roztwór dopochwowy to nowoczesny i bezpieczny lek dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia. Podobnie jak Tantum Rosa w saszetkach zawiera aktywny składnik chlorowodorek benzydaminy (niesteroidowy lek przeciwzapalny NLPZ). Benzydamina zawarta w leku działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, miejscowo znieczulająco i odkażająco. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy, o temperaturze pokojowej, jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie. Dzięki miękkiej, plastikowej butelce z aplikatorem o regulowanej długości, lek można łatwo podać. Roztwór o delikatnym różanym zapachu jest zalecany do stosowania w przypadku: zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia (np. zakażenia, podrażnienia mechaniczne), również po chemio- i radioterapii. Lek stosuje się również w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii. Stosowanie leku wpływa na zmniejszenie intensywności  dolegliwości i objawów, które towarzyszą stanom zapalnym okolic intymnych takich jak: ból,  pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy.
Lek należy stosować od 1 do 2 płukań w ciągu doby, w zależności od nasilenia dolegliwości. W przypadku samodzielnego rozpoczęcia leczenia nie należy, nieprzerwanie, stosować leku dłużej  niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz. Leczenie nie powinno trwać krócej niż 3 dni.
Opakowanie zawiera 5 jednorazowych butelek.

  • Cena:
  • 140.00 ml 35.00 zł
2017-03-03

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Linomag Maść marki Ziołolek

Linomag Maść (Ziołolek)

Preparaty na wz...

(1)
1.5873015873016% kupi ponownie