• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Krzesełko do karmienia Alice Comfort 1, Alice Comfort 2 (Arti)

3.5/5 na 4 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Krzesełko Alice Comfort 1 posiada regulowane siedzisko i 3 pozycje oparcia. - regulacja wysokości 6 poziomów, - HIT!!! regulacja położenia podnóżka, - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami, - dodatkowy trzpień zabezpieczający - między nogami dziecka, - dwa koła z hamulcami, - HIT!!! dwa stopery bezpieczeństwa, - zmywalna nakładka na blat – łatwo utrzymać czystość, - 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu, - tapicerka PCV – łatwo utrzymać czystość, - kosz na zabawki, - dla dzieci do 3 lat, - składane do małych rozmiarów, - bezpieczne, - komfortowe, - modny design. Krzesełko dostępne w 3 wersjach kolorystycznych. Alice Comfort 2: Mogą korzystać z niego dzieci nawet od 6 miesiąca życia, aż do 3 roku życia. To wielofunkcyjne krzesełko jest bardzo wygodne w użytkowaniu zarówno dla dziecka jak i dla jego opiekunów. Wysokość krzesła możliwa jest do regulacji na 6 poziomów, regulowane jest także położenie tacki krzesełka ( 3 pozycje) oraz stopień pochylenia oparcia pod plecy (3 pozycji). Istnieje możliwość ustawienia krzesełka w pozycji półleżącej - dzięki czemu można usypiać w nim malucha. Dla większego komfortu tackę można zdemontować - również dla łatwiejszego jej oczyszczenia. Tacka jest dwuczęściowa - górna część może służyć do przygotowywania i podawania posiłków, dolna - do zabawy. Dodatkowo, krzesełko posiada obszerny koszyk na zabawki i akcesoria. Krzesełko posiada 4 kółeczka z hamulcami w przednich i tylnich nóżkach, aby łatwo można je było przesuwać. Dla większego bezpieczeństwa dziecka krzesełko posiada 5 -punktowo zaczepione szelki, których wysokość i długość można regulować. Zabezpiecza to bardziej ruchliwe dzieci przed wypadnięciem z krzesełka. Zarówno siedzisko jak i oparcie pod plecy dziecka jest miękko wyścielane zapewniając dziecku komfort w trakcie korzystania z krzesełka. Krzesełko posiada wkładkę wypłycającą dla mniejszych dzieci. Tapicerka z PCV ułatwia utrzymanie krzesełka w czystości. Krzesełko składa się za jednym ruchem, tak aby zajmowało jak najmniej miejsca, kiedy nie jest użytkowane Opis: - 3 pozycje oparcia - regulacja wysokości 6 poziomów - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami - wszystkie koła z hamulcami - 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu - tapicerka PCV - dla dzieci do 3 lat - składane do małych rozmiarów - bezpieczne - komfortowe. Krzesełko dostępne w 6 wersjach kolorystycznych.

Cena:

  • 8.00 szt 259.00 zł
2007-10-09

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-09-10

polecam dla rodzin które chcą mieć co najmniej dwójkę dzieci z niezbyt dużą róznicą wieku.

wygodne i bezpieczne nawet dla malutkiego dziecka chwilę przed samodzielnym siedzeniem - kilka pozycji odchylania i wysokości. Świetne do jedzenia - do siedzenia przy dorosłym stole i do zabawy. Można też zsunać na pozycję najniższe jak dziecko już chodzi - wtedy samo sobie siada i zsiada. Łatwość utrzymania w czystości - siedzisko jest z ceratki - można umyć a w brudniejszym stanie po prostu wyjąć i wyprać w pralce.
Super jeżeli planujemy drugie dziecko szybko - czy chcemy pożyczyć komuś z rodziny - krzesełko bardzo długo wygląda jak nowe mimo intensywnej eksploatacji. Wystarczy właśnie umyć części plastikowe i wyprać pokrowiec. Są nawet dostępne - nawet na allegro nowe pokrowce wymienne. Dużo gorzej jeżeli chcemy poczekać z drugim dzieckiem - wtedy przechowywania było potwornie uciążliwe.

ZALETY:

Kilka pozycji odchylania oparcia i wysokości, łatwe w utrzymaniu w czystości, łatwe w demontażu

WADY:

Zajmuje dużo miejsca - co sprawia 2 rodzaje kłopotów: 1. stolik nie mieści się między rozstawem krótszego boku niektórych stołów 2. Jak dziecko juz wyrośnie z wieku kiedy trzeba je sadzać w bezpiecznym foteliku - niewiele się składa i nie tylko nie można go wykorzystać w inny sposób ale też zajmuje strasznie dużo miejsca w szafie - niby złożone.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki