• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Krzesełko do karmienia Cesar II Kangurek / Cesar New (Arti)

4/5 na 2 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Rozkładane na krzesełko i stolik z 3 położeniami oparcia. - 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa - bardzo lekkie - łatwe w montażu - bezpieczne - komfortowe - tapicerka bawełna - dla dzieci od 6 m-ca do 3 lat - kolorowe opakowanie - doskonałe na prezent. Ilość kolorów: 2 (niebieskie i brązowe) Wymiary rozłożonego: (wys. x szer. x długość) 107 x 50 x 55 (cm)

Cena:

  • 9.50 kg 249.00 zł
2007-10-09

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-12-24

bardzo funkcjonalne i starczy na długo

Zastanawiałam się pomiędzy takim krzesełkiem - czyli krzesło + stolik, a krzesełkiem pojedynczym, tylko z blatem. Jednak przekonałam się, że takie zwykłe krzesełko znajomi sprzedawali już gdy dziecko miało ok. 1,5 roku. A że kosztuje jednak trochę sporo, wolałam wydać na coś co posłuży dłużej. Krzesełko z dobrej jakości plastiku, łatwe w użyciu, jeden blat - nie wiem po co w innych dwa - tylko więcej do mycia się zbiera ;). Gdy dziecko podrośnie wystarczy rozłożyć na krzesełko i stolik i każde można używać oddzielnie. Akurat u nas właśnie na tym stoliku stoi choinka :) Stolik ma otwierany blat - od wewnątrz można układać klocki, ale my akurat nie posiadamy klocków które by pasowały, w każdym razie w środku jest na tyle przestrzeni że można schować kredki, kolorowanki - bardzo przydatne. Na krzesełku synek ogląda bajki, jest wygodne, jednak przeszkadzają trochę pasy których nie można zdemontować. Tackę można dowolnie zdejmować i zakładać w całości dzięki czemu nie ma problemu z usadzeniem dziecka - w drewnianych krzesełkach blat jest przyśrubowany na stałe!!! - i tęższe lub starsze dziecko po prostu się nie mieści - w naszej ulubionej knajpie jest takie i to po prostu horror gdy nasz szczuplutki synek nie miał jak się tam wcisnąć. W stoliku są również dwa wgłębienia - podłużne i okrągłe - na pewno przydatne w zabezpieczeniu kubeczka czy miseczki przed zrzuceniem, czy nawet np. pudełka z farbkami. Na pewno posłuży dobre kilka lat, więc warto wydać tyle pieniędzy

ZALETY:

regulowane oparcie - od pozycji siedzącej do półleżącej jednym prostym przyciskiem, poszycie bawełniane - fakt może się bardziej będzie brudzić ale moim zdaniem wygodniejsze niż te grubo i sztywno tapicerowane ceraty, które pękają na sklejeniach.

WADY:

bardzo długie pasy-mimo że regulowane, to mój szczupły synek się w nich po prostu topił, więc nie spełniały swojej funkcji, brak możliwości demontażu pasów, aby wyprać poszycie (materiałowe) trzeba odkręcić śrubki - co z drugiej strony jest zaletą bo się materiał nie ślizga więc dziecko bezpiecznie na nim siedzi

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki