• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Łóżeczko - kojec L 5 Max (Arti)

3.5/5 na 2 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Łóżeczko i kojec w jednym. Standardowe łóżeczko podróżne o wymiarach 120 x 60 cm. Bardzo lekkie i poręczne. Idealne jako łóżeczko podróżne. Wykonane z solidnych materiałów. Dostępne w 5 kolorach. Od modelu L 6 różni się tym, że nie posiada przewijaka i funkcji kołyski. Opis łóżeczka: dwa poziomy wytrzymałość poziomu wyższego aż 14 kg otwierany bok kółka do przemieszczania wyposażone w hamulce materacyk moskitiera kieszeń na zabawki nadrukowana siatka estetyczne wykonanie torba do transportu łatwy mechanizm składania solidne podparcie spodu Wymiary łóżeczka złożonego: wys 82 x szer 23 x dł 23 cm Wymiary łóżeczka rozłożonego: wys 84 x szer 66 x dł 125 cm  

Cena:

  • 12.50 kg 173.00 zł
2007-10-02

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2008-09-24

Całkiem fajne ... przy stosowaniu w domu!! :)

Kupiliśmy to łóżeczko w celach nieco innych niż turystyczne;)) Mała jak nocuje u babci i dziadka to korzysta z tego właśnie łóżeczka. Jeśli chodzi o takie używanie tego łóżeczka to jest w porządku. Jednak gdybym miała zabierać je w podróż to nie wiem...Po złożeniu jest jednak dość spore i ciężkie. Zajmuje dużo miejsca w małym bagażniku, o dźwiganiu go bez samochodu to w ogóle nie ma co mówić!
Jednak w takich sprawach jak nasza to sprawdza się dobrze. Czasami mamy kłopot z rozłożeniem go bo coś tam nie chce zaskoczyć pod spodem łóżeczka.
Poza tym materacyk, który jest na wyposażeniu łóżeczka jest twardy i cienki! Dlatego mamy normalny materacyk i takiego używamy.

ZALETY:

wygodne, stabilne, ładnie wykonane, dziecko bardzo lubi w nim spać, otwierane boki na suwaki, dziecko może samo wchodzić i wychodzić.

WADY:

ciężkie, duże po złożeniu czasami nie zaskakuje przy rozkładaniu w wyposażeniu jest materacyk, twardy i mało sympatyczny

Filtruj:
Sortuj: