• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Łóżeczko turystyczne Capella1 (Arti)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Łóżeczko, kojec i kołyska w jednym. Łóżeczko o najwyższej jakości na rynku. Rewelacyjne i niezastąpione podczas wypadów w plener. Docenione przez grono szczęśliwych rodziców, którzy korzystają z niego jako łóżeczka i podróżnego i domowego. Dostępne w 5 kolorach. Opis łóżeczka:     dwa poziomy przewijak wytrzymałość poziomu wyższego aż 14kg pozytywka otwierany bok lampka kółka do przemieszczania wyposażone w hamulce wibrator 4 uchwyty do nauki wstawania materacyk moskitiera płozy do bujania kieszeń na zabawki nadrukowana siatka wykonane z najwyższej jakości materiałów estetyczne wykonanie torba do transportu łatwy mechanizm składania solidne podparcie spodu Wymiary rozłożonego: (wys. x szer. x długość) 95 x 76 x 128 (cm) Wymiary po złożeniu: (wys. x szer. x długość) 89 x 27,5 x 28 (cm)

Cena:

  • 15.00 kg 250.00 zł
2007-10-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-08

Bardzo polecam produkt jest wygodny i bardzo funkcjonalny.

Witam chciałabym podzielić się swoją opinia na temat łóżeczka .Zakupiłam je w tamtym roku ,spodziewajac się bliżniat.Chciałam żeby w pierwszych miesiącach życia dzieci spały razem w jednym łóżeczku,aby zaoszczędzić miejsce,ponieważ w mieszkaniu nie miałam warunków aby wstawić dwa.Łóżeczko jest obszerne wygodne więc dzieci spały razem do ósmego miesiąca.

ZALETY:

Wyposażone w płozy które pomagają w usypianiu dzieci. Posiada wibracje które bardzo uspakajają . Można je szybko złożyć i zabrać z sobą,wyjeżdzając do rodziny dzieci miały swoje łóżeczko i nie było zmartwienia gdzie je położyć.Dodatkowa zaleta to przewijak .

Filtruj:
Sortuj: