• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Łóżeczko turystyczne Capella2 (Arti)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Łóżeczko, kojec i kołyska w jednym. Łóżeczko o najwyższej jakości na rynku. Rewelacyjne i niezastąpione podczas wypadów w plener. Docenione przez grono szczęśliwych rodziców, którzy korzystają z niego jako łóżeczka i podróżnego i domowego. Dostępne w 5 kolorach. Opis łóżeczka: dwa poziomy wytrzymałość poziomu wyższego aż 14kg otwierany bok kółka do przemieszczania wyposażone w hamulce 4 uchwyty do nauki wstawania materacyk moskitiera płozy do bujania kieszeń na zabawki nadrukowana siatka wykonane z najwyższej jakości materiałów estetyczne wykonanie torba do transportu łatwy mechanizm składania solidne podparcie spodu Wymiary rozłożonego: (wys. x szer. x długość) 95 x 76 x 128 (cm) Wymiary po złożeniu: (wys. x szer. x długość) 89 x 27,5 x 28 (cm)

Cena:

  • 14.00 kg 199.00 zł
2007-10-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-15

Małe a cieszy

To łóżeczko akurat użytkuje moja mama gdy nasz synek zostaje z dziadkami ale produkt godny polecenia.Dwa poziomy montowania materaca.Z boku odsuwany kawałek materiału więc chodzący szkrab może sam wyjśc z łóżeczka.Przewiewna siateczka po boku daje cyrkulacje powietrza.Blokowane kółka łatwe w przemieszcaniu łóżeczka a składa i rozkłada się w bardzo łatwy sposób i nie trzeba mieć dużo miejsca aby go przechować.Ciekawa kolorystyka.My akurat mamy z lwem po boku.Możliwość mątowania kółek do samodzielnego wstawania.

ZALETY:

Zajmuje mało miejsca

Filtruj:
Sortuj: