• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Skuter mini seria EC (Arti)

4/5 na 3 recenzji
4,0
33% kupi ponownie

Opis:

Wyposażenie: - Kuferek na drobiazgi - Akumulator - Baterie - Ładowarka - Przednia szyba Funkcje: - Migające kierunkowskazy - Kierownica z modułem grającym - Świecące przednie i tylne światła - Świecący i grający kogut - Jazda we wszystkich kierunkach - Dźwięk klaksonu - Sterowany przez dziecko - Zasilany przez akumulator i baterie - Czas ładowania akumulatora: 8-10 h - Czas pracy: 1-2 h Trzy wersje kolorystyczne.

Cena:

  • 1.00 szt 260.00 zł
2007-10-10

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-01-04

Polecam.

Mój synek uwielbia jeździć na skuterku, czy po domu czy na podwórku, jeździ wszędzie gdzie się da. Naprawdę trafiona zabawka dla chłopczyka. Nie ma możliwości żeby się znudził. Nie jeździ szybko więc pod tym względem jest bezpieczny, ale gdy jeździmy po naszych pięknych chodnikach nie zawsze równych trzeba uważać ponieważ nie raz łapałam synka razem z motorkiem żeby nie upadł. Więc albo bardzo uważamy, albo jeździmy po równej nawierzchni.

ZALETY:

cudowna zabawa dla małego kierowcy, super melodyjki, mrugające światełka,

WADY:

wywrotny na nierównym podłożu,

Filtruj:
Sortuj: