Sterolea (Asa)

1.5/5 na 11 recenzji
1,5
18% kupi ponownie

Opis: Sterolea to innowacyjny, naturalny preparat zawierający  sterole roślinne, polikozanol oraz witaminy. Sterolea wraz ze zbilansowaną dietą pomaga dbać o prawidłowy poziom cholesterolu, korzystnie wpływa na poziom „dobrego” cholesterolu HDL. Badania naukowe  udowodniły skuteczność steroli roślinnych w obniżaniu poziomu cholesterolu całkowitego i LDL – cholesterolu („zły cholesterol”).

Sterolea zawiera naturalne sterole roślinne, polikozanol oraz witaminy przyjazne sercu i układowi krążenia.

Sterolea od momentu przyjęcia pierwszej tabletki wywiera korzystny wpływ na poziom cholesterolu. daje Państwu możliwość dowolnego zestawiania głównych posiłków i stosowania steroli roślinnych. Dzięki temu mają Państwo swobodę komponowania posiłków.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które chcą obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

Jak działa Sterolea?
Sterole
Sterole roślinne dzięki temu, że w swojej budowie są bardzo podobne do cholesterolu, nie dopuszczają do jego wchłaniania w jelicie, a nadmiar cholesterolu jest usuwany z organizmu.

Polikozanol

Polikozanol zawarty w preparacie Sterolea to substancja wywierająca korzystny wpływ na układ krążenia. Polikozanol pomaga w obniżeniu poziomu złego cholesterolu i podnosi  poziom dobrego cholesterolu HDL.

Witaminy
Witamina E posiada właściwości przeciwutleniające, chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych.

Witaminy B6, B12 i kwas foliowy zmniejszają poziom homocysteiny we krwi.

Wskazania:
Podwyższony poziom cholesterolu całkowitego i frakcji LDL.

Sterolea obniża poziom cholesterolu całkowitego oraz  LDL cholesterolu.

Sterolea podnosi poziom „dobrego” cholesterolu HDL.

Skład:
Skład na 1 tabletkę: Sterole roślinne 900mg, polikozanol 3,34 mg, witamina E 6 mg  ( 50%RDA*), witamina B6 0,7 mg (50%RDA)  witamina B12 1,25 µg (50%RDA), kwas foliowy  100 µg (50%RDA).

RDA – Zalecane Dzienne Spożycie

Dawkowanie i sposób użycia:
Doustnie 2 tabletki na dzień. Zaleca się przyjmowanie preparatu Sterolea w trakcie głównych posiłków.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Asa
Kategoria:Cholesterol
2011-04-24

Opinie (11)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Bogda
Bogda
2011-07-01

Polecam,jako lek bez koszmarów działań ubocznych:można zawsze go odstawić .

Zażywam miesiąc , po głębokim namyśle, aby nie wejść w statyny, od których nie ma odwrotu, a lekarze zazwyczaj o tym nie informują pacjentów...nie palę od urodzenia papierosów, jestem nałogowym ,,słodyczarzem", ale nie smażę miąs, tylko duszę, jem regularnie pięć posiłków, jeżdżę rowerem, mam już prawie 59 lat, 170 wzrostu, ok.70 kg wagi i podwyższony cholesterol ok.233, frakcje też -niby dobrze,ale - tylko formalnie...Lekarz twierdzi,że to cywilizacyjne.Pewnie ma rację, ale zapisał statyny.Nie wzięłam.W rodzince były przypadki drżeń Parkinsonicznych, nie chcę kusić moich genów...Przeczytałam o działaniu polikozanolu i kupiłam.Zażywam,mam nadzieję,że Sterolea ustawi mi frakcje i poziom cholesterolu.

ZALETY:

Zawiera roślinne sterole, można go odstawić w przeciwieństwie do statyn.Zmusza do działania- trzeba się ruszyć, popływać, mniej się opychać słodyczami...

WADY:

Jestem jak Ikar- zaczynam, ale odwaga jest ceną szczęścia.Trochę chyba za drogi, bo na miesięczną kurację trzeba dwóch opakowań, ale - zdrowie jest przecież - bezcenne.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców