• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,643 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Atoperal Baby, Szampon (Atoperal)

4.5/5 na 11 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Jedyny szampon nawilżający zawierający Biolin, substancję, która jest naturalnym prebiotykiem. Prebiotyki stymulują prawidłową barierę ochronną skóry. Szampon przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia do skóry atopowej, suchej, wrażliwej. Wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Receptura szamponu oparta jest na substancjach myjących o łagodnym działaniu, pochodzenia cukrowego. Atoperal® Baby szampon przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry głowy, wykazującej cechy skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry Twojego dziecka. Szampon zawiera delikatne substancje oczyszczające skórę głowy. Nawilża i łagodzi podrażnienia oraz wygładza nadmiernie wysuszoną skórę. Włosy po umyciu szamponem atoperal® Baby są miękkie, gładkie i łatwo się rozczesują. Sposób stosowania: Niewielką ilość szamponu atoperal® Baby rozprowadzić na dłoniach i delikatnie wmasować w wilgotne włosy. Po ok. 1-2 minutach spłukać wodą. Zaleca się stosowanie szamponu z innymi preparatami z linii atoperal® Baby: pianką do mycia ciała, emulsją do kąpieli, kremem oraz emulsją do ciała.

Cena:

  • 125.00 ml 0.00 zł
2010-12-03

Opinie (11)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Gako
2012-02-22

Jeden z lepszych szamponów dla niemowlaków i małych dzieci na rynku

Rewelacyjny szampon dla niemowlaków, które mają problem z ciemieniuchą!. wystarczy umyć główkę niewielką ilością tego szampomu, a po osuszeniu włosków przeczesać główkę szczotką z miękkim włosiem. Powtórzy mycie jeszcze z raz lub dwa - i najprawdopodobniej ciemieniucha będzie zaledwie przykrym wpomnieniem.

Szampon nie szczypie w oczy. Jest rewelacyjny.

ZALETY:

Delikatny; pomaga na ciemieniuchę; nie szczypie w oczy

WADY:

CENA

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Odżywki do włosów, szampony dla dzieci, preparaty do włosów

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Odżywki do włosów, szampony dla dzieci, preparaty do włosów