• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

3 Minute Miracle Moist, 3 minutowa odżywka cud do włosów (Aussie)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Fotel od 15 do 36 kg bez własnych pasów - dziecko przypina się pasami samochodowymi. Zagłówek o bardzo dużej skali regulacji wysokości. Zamontowany w zagłówku specjalny uchwyt na pas zapewnia, że skośna część pasa jest ułożona na prawidłowym miejscu na ciele dziecka. Po zdemontowaniu oparcia uzyskuje się podwyższenie przeznaczone dla dzieci powyżej 25 kg. Linia x-line charakteryzuje się wysokiej klasy materiałami obiciowymi.

Cena:

  • 1.00 szt 550.00 zł
2006-11-26

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-08-13

Pięknie nawilża i odżywia włosy

Jedna z lepszych odżywek,które miałam :) nakładam ją po umyciu,na wilgotne włosy i trzymam 3 minuty. Po tym czasie spłukuję ją z włosów. Po użyciu moje włosy są lśniące, gładkie,dobrze się rozczesują. Odżywka nie obciąża włosów, zmiękcza je i wizualnie poprawia ich wygląd. Pomimo tego,że produkt trzymam tylko 3 minuty na włosach świetnie wchłania się w moje włosy i je odżywia. Dodatkowo włosy nie puszą się tak bardzo i nie elektryzują. Zapach określiłabym jako ziołowo-kokosowy. Bardzo fajnym rozwiązanie jest dozownik:nie ma zakrętek czy innych klik-klaków- to prostu taka silikonowa dziurka,przez którą-po naciśnięciu opakowania-wypływa gęsta odżywka.

ZALETY:

cudownie nawilża i odżywia włosy włosy się nie elektryzują ani nie puszą wydajny ładnie pachnie fajne opakowanie-odżywka nie wypływa dzięki pomysłowemu zamknięciu

WADY:

trudno dostępny w Polsce

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Odżywki, maseczki, kuracje do włosów i skóry głowy

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Odżywki, maseczki, kuracje do włosów i skóry głowy