Laktator ręczny ISIS (Avent)

3/5 na 81 recenzji
3,0
37% kupi ponownie

Opis: Avent jest jedynym na świecie zintegrowanym systemem karmienia, który został tak zaprojektowany, abyś mogła swobodnie łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką, karmienie mlekiem matki z karmieniem mlekiem modyfikowanym. Tę elastyczność zapewniają 3 kluczowe produkty: Laktator AVENT, butelka do karmienia AVENT oraz  system do przechowywania pokarmu AVENT VIA.

Laktator AVENT ISIS z butelkami AVENT 125 przedłuża czas natrualnego karmienia.
Badania medyczne potwierdzają jego niezwykle wysoką skuteczność.  Dlatego jest najchetniej wybierany przez matki, które wysoce oceniły wygodę i komfort użytkowania oraz ilość odciąganego pokarmu dzięki systemowi unikatowej nakładki masującej z chronionymi patentami płatkami masującymi oraz silikonowej membramy, które naślądują naturalny process ssania piersi przez dziecko, gwarantując w ten sposób naturalny wypływ mleka.
Podczas karmienia butelką ze smoczkiem AVENT niemowlęta wykonują podobne ruchy ssania jak podczas karmienia piersią, dlatego w łatwy sposób możesz łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

W skład zestawu wchodzą:
 

Laktator AVENT ISIS z Nakładka Masującą oraz podstawką i osłonką
2 butelki AVENT 125ml do przechowywania pokarmu
2 super miękkie smoczki MINI
1 sterylny pojemnik podróżny na smoczek
2 dyski uszczelniające (zastosowanie: zamieniają butelki do karmienia w pojemniki do przechowywania pokarmu)

  • Cena:
  • 1.00 szt 132.00 zł
2008-10-19

Opinie (81)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Chemical
2008-11-18

Nie kupiłabym go ponownie.

Laktator Avent kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat. I niestety się zawiodłam.
Laktatora używałam na początku żeby "rozkręcić" laktację, a następnie przez ponad pół roku odciągając pokarm w pracy i w nocy, co najmniej 2 razy dziennie.
Laktator nie odciąga moim zdaniem zbyt skutecznie. Z nakładką masującą nie byłam w stanie odciągnąć niczego, po jej demontażu było lepiej, ale żeby odciągnąć konkretniejszą ilość (~120ml) musiałam ugniatać piersi jak do odciągania ręcznego i dodatkowo zasysać laktatorem (co strasznie je zdefasonowało :( ). W moim przypadku lepiej już odciągał laktator-gruszka z apteki za 10zł (niestety niepraktyczny podczas odciągania w pracowniczej toalecie).
Po drugie nietrwałość elementów z gumy. Laktator ten ma gumową membranę i zaworek. Gdy zakończyłam odciąganie w pracy membrana ledwo trzymała się kupy, a zaworek już dawno nie spełniał swojej roli: wypadał. Musiałam go w publicznej toalecie wkładać na miejsce (ma on kontakt z mlekiem), jak tu zachować higienę. Zaworek teoretycznie można dokupić na allegro za 13 zł + wysyłka (drogo jak za 1cm kawałek gumy), ale wówczas pechowo nie można go było nigdzie dostać, ani na allegro, ani w sklepach.
Po trzecie moja córka, karmiona piersią, nie chciała pić z butelek Aventu. Dlatego odciągałam laktatorem Aventu do butelek Aventowskich, a mleko było potem przelewane i podawane do butelek NUKa. 2 razy więcej kosztów, 2 razy więcej mycia i sterylizacji.
No i po czwarte. Avent to bardzo droga firma, która na domiar złego wszystko sprzedaje osobno. Butelki na przykład nie zawierają kapsli. Miałam 2 butelki do odciągania, do których musiałam dokupić za niemałe pieniądze osobno 6 kapsli (mniejszych opakowań nie ma) żeby mieć w czym przechowywać pokarm. Do wyboru miałam też 4-razowe pojemniczki na pokarm, koszt 10 szt (starcza na miesiąc) - 50zł.

ZALETY:

Wbrew wszelkim przeciwnościom, przy ogromnym wysiłku, nerwach i wydatkach, udało mi się jednak jakoś odciągać nim pokarm w pracy :)

WADY:

W moim przypadku po prostu nieskuteczny, Nakładka masująca to pic na wodę, Dużo części, Nietrwałe elementy gumowe, łatwo rysujący się plastik, Droga eksploatacja.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców