Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Witamina K w kroplach, suplement diety (Avitale)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Suplement diety Witamina K w kroplach marki Avitale rekomendowana jest osobom, które mają niedobór tej witaminy. Witamina K w tym preparacie występuje w opatentowanej postaci VitaMK7. W jednej porcji jest 20 µg tej witaminy.
Preparat spełnia wymogi CLEAN LABEL, tj. nie zawiera sztucznych i technologicznych dodatków, barwników oraz konserwantów. Zawarta w produkcie oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia ma certyfikat ORGANIC.
Witamina K w opatentowanej postaci VitaMK7 pozyskiwana jest w drodze fermen¬tacji Bacillus Subtilis Natto i przy użyciu obojęt¬nego chemicznie CO-2. Menachinon -7 będący naturalnym źródłem Witaminy K marki Avitale pochodzi od jedynego producenta europej¬skiego. To jedno z najlepszych naturalnych źródeł wita¬miny K, bardzo dobrze przyswajalnej, przeba¬danej oraz o udokumentowanym działaniu za¬opiniowanym przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności).
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 lub 5 porcji dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przed użyciem wstrząsnąć.
Jedno opakowanie zawiera 30 ml (600 porcji).
Preparat polecany jest do spożycia przez wegan oraz wegetarian, a także dla alergików. Nie zawiera alergenów ani soi, składników genetycznie modyfikowanych (GMO), zanieczyszczeń z procesu biofermentacji, nie zawiera domieszek syntetycznych form.

  • Cena:
  • 30.00 ml 63.00 zł
2018-01-17

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Witaminy i minerały, preparaty wzmacniające odporność

Producenci polecają

Top produkty