• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Dumbo (Baby Design)

4/5 na 12 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Fotelik uniwersalny homologowany na podstawie Regulaminu ECE R44/03. Fotelik DUMBO firmy BABY DESIGN przeznaczony dla dzieci z grupy wagowej 0+ (od 0 do 13 kg). Montowany samochodowymi pasami bezpieczeństwa tyłem do kierunku jazdy, na przednim lub tylnym siedzeniu bez aktywnej poduszki powietrznej. Dziecko można przewozić z przodu pod warunkiem, że samochód nie jest wyposażony w poduszkę powietrzną pasażera. Jeśli ma taką poduszkę, fotelik należy umieścić z tyłu. Dumbo w standardzie ma w wkładkę redukcyjną przeznaczoną dla mniejszych dzieci- nie musisz się obawiać, że Twoje dziecko jest zbyt małe do fotelika. Fotelik posiada budkę przeciwsłoneczną, która chroni Twoje maleństwo przed słońcem, wiatrem lub deszczem. Dumbo wyposażone jest w 5- punktowe pasy bezpieczeństwa z łatwą regulacją. Pasy mają otulinki, dzięki którym nie drażnią delikatnej skóry Twojego dziecka. Ergonomiczna rączka ułatwia przenoszenie. Można ją ustawić w trzech pozycjach- ostatnia pozycja umożliwia zablokowanie fotelika na podłodze. Tapicerka jest zdejmowana do prania, co pozwala utrzymać fotelik w czystości. produkowany w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001/2000, fotelik dla grupy wiekowej 0+ (0-13 kg), nowoczesna stylistyka w nowej kolorystyce, wysokiej jakości materiał tapicerki, łatwy do utrzymania w czystości, ergonomiczna rączka umożliwiająca zablokowanie fotelika na podłodze, składana budka z dodatkowym daszkiem chroniącym dziecko przed słońcem i wiatrem, bezpieczne, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z łatwa regulacją długości, miękka wkładka dla najmłodszych dzieci, duży komfort podróżowania. Możliwość montażu fotelika na stelażu wózków Baby Design: COSMO, SMART, SPRINT, VERSO i CITY.

Cena:

  • 3.00 kg 155.00 zł
2007-09-07

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-16

Całkiem dobry fotelik

Lekki i poręczny fotelik samochodowy. Posiada on składaną rączkę, odpinany daszek oraz nakrycie na nóżki, a także pasy bezpieczeństwa. Można nim także przenosić maluszka. U nas sprawdził się w 100 %, nasz synek uwielbia w nim podróżować. Na pewno posłuży jeszcze nie tylko naszemu synkowi.

ZALETY:

Lekki, cena.

Filtruj:
Sortuj: