• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Łóżeczko turystyczne Dream (Baby Design)

4.5/5 na 7 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Charakterystyka: Dwa poziomy dna łóżeczka - na spodzie i w połowie wysokości (młodsze dzieci), -wygodny, składany materacyk, -przewijak z pasem zabezpieczającym dziecko i zdejmowaną do czyszczenia ceratką, -możliwość powieszenie przewijaka na boku łóżeczka lub całkowitego odpięcia, -boczne wejście zapinane na zamek umożliwiające samodzielne wchodzenie i wychodzenie starszym dzieciom, -praktyczne kieszenie na boku łóżeczka, -zintegrowane z narożnikiem wielofunkcyjne urządzenie (oświetlenie, melodyjki, wibracje), -kółka z blokadami ułatwiające przesuwanie, -wygodny system składania i rozkładania, -małe wymiary po złożeniu i torba do przenoszenia kółka ułatwiające transport). Dane techniczne: wymiary (dł. szer. wys.) łóżeczko rozłożone: 126 x 67 x 74 cm łóżeczko złożone: 85 x 34 x 23 cm, materac 120x60 cm

Cena:

  • 12.00 kg 240.00 zł
2007-09-12

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

OLA
2009-06-30

polecam

Witam:)) Łóżka używa mój obecnie 2,5 letni synek od dnia swoich narodzin. Jest to nasze jedyne łóżeczko i używamy go na stałe w domu oraz do częstych wyjazdów, jedyne co dokupiliśmy to materacyk gryczano-kokosowy.
Zgadzam się z przedmówczynią, że łóżeczko dość trudno się składa, a ja także nie otrzymałam instrukcji obsługi, ale po za tym drobnym mankamentem widzę w nim same zalety. Rewelacyjna sprawa zintegrowana lampka+pozytywka+wibracje i o ile wibracji raczej nie polecam to lampka była używana przez pierwszy okres życia naszego synka i oświetlała wnętrze łóżeczka całą noc.
Bardzo dobrą sprawą jest przewijak, można go zdjąć kiedy już nie będzie potrzebny. Obecnie syn wykorzystuje boczne wejście zamykane na zamek, kiedy sam chce wejść do łóżka:) Łóżko jest bardzo stabilne i łatwo można je wyczyścić - polecam.

ZALETY:

stabilny przewijak zintegrowana lampka po złożeniu zajmuje mało miejsca i ma torbę do zapakowania łóżeczka

WADY:

trudny go złożyć brak instrukcji obsługi

Filtruj:
Sortuj: