Jeździk odpychacz (Baby Mix)

4.5/5 na 6 recenzji
4,5
100% kupi ponownie

Opis: Pojazd marki Baby Mix przeznaczony jest dla dzieci poruszających się samodzielnie. Kształt i forma doskonale wyrabiają czynności ruchowe  u dziecka w zaawansowanym etapie nauki chodzenia. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa.
Pojazd jest bardzo stabilny.
Ma wygodne siedzisko z oparciem oraz kierownicę z piszczkiem.
Pojazd sprawia dzieciom wiele radości. Można nim jeździć albo pchać.
Cechy produktu:
- posiada klakson w kierownicy, praktyczny schowek w siedzisku
- duże kółka ułatwiają poruszanie się zarówno dywanie jak i po chodniku
- koła połączone są z kierownicą
- zderzak chroni autko przed kolizjami zarówno z meblami jak i innymi pojazdami.

Zabawka wykonana jest z bezpiecznych materiałów, odpornego na uderzenia i trwałego plastiku, jest bezpieczna dla dziecka, nie posiada ostrych krawędzi, spełnia europejskie normy bezpieczeństwa.

  • Cena:
  • 3.00 kg 59.00 zł
2010-04-07

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

beatrycze-ea
2010-04-24

Świetna zabawka,powinna być w każdym domu

Świetna i chyba podstawowa zabawka nie tylko dla małych chłopców ale i dla dziewczynek . Dziewczynki wbrew pozorom również uwielbiaja tego typu "męskie " zabawki. Jeździki są kolorowe , dziecku bardzo łatwo jest na niego wsiąść , odpycha się nóżkami o nic przy tym nie chacząc .
Problemem jest za to kiedy dziecko umie już dobrze chodzić i zaczyna wspinać się na przeróżne szafki itp. to wtedy co bardziej pomysłowe dziecko używa go jako podstawki , a wiadomo , że jeżdzik jest na kółkach więc kilka razy zdarzyło się , że odjechał dziecku spod nóżek. Trzeba mieć to na uwadze i bardzo uważać , a dzieci jak ogólnie wiadomo są niezwykle pomysłowe i wykorzystują wiele zabawek do sobie tylko wiadomych celów.
Jeżdzi świetnie sprawdza się latem , zabierany jest na podwórko i jest wspaniałym pojazdem , a w domu zawsze służy jako zabijacz nudy , kiedy juz dziecko nie bardzo wie czym się bawić to pomyka na nim pd domu(czasem doprowadzając rodziców do szaleństwa).
Świetna zabawa , ja polecam ,jest przy tym niedrogi a przydatny.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców