Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Prime, Plecak dla mamy - model Uptown (BabyOno)

4/5 na 3 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Wielofunkcyjny plecak dla mamy Uptown linia Prime babyono powstał z myślą o współczesnych mamach, które prowadzą aktywny styl życia oraz cenią sobie wysoką jakość produktów. Oryginalna i praktyczna forma z 11 kieszeniami (jedna z nich to termokieszeń na butelki) daje możliwość wygodnego aranżowania wnętrza. W plecaku są kieszonki na klucze, telefon, smoczek, a także kieszeń na tablet, w której zmieści się nawet 15-calowy laptop.
W plecaku są różnej długości paski, które umożliwiają noszenie go na plecach, na ramieniu, w ręku lub przypięcia do wózka. Plecak został zaprojektowany przez polskich projektantów oraz uszyty w polskich szwalniach. Plecak jest wykonany z ekologicznej skóry (rączki) oraz poliestrowej kordury. Ma również system karabińczyków.
Plecak ma wzmocnioną konstrukcję i wysoką jakość wykończenia. Niklowane elementy udźwigną większy ciężar i dają gwarancję stabilności. Metalowe nóżki chronią dno plecaka przed zniszczeniem. W torbie są również uchwyty na długopisy, sztućce oraz mata do przewijania.
Plecaki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: szaro-czarnym, czarno-szarym, czarno-białym z szarymi motywami dekoracyjnymi, czarno-biała z kolorowymi motywami dekoracyjnymi.
Wymiary:

Szerokość - 35 cm
Wysokość - 36 cm
Głębokość - 23 cm

Cena: 219,90 zł
Gdzie można kupić: sklep internetowy BabyOno

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-09-13

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Torby do porodu i do wózka, plecaki

Producenci polecają

Top produkty