• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Balnea, Mydło specjalne przeciwpotowe (Barwa)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Mydło specjalne przeznaczone do codziennego mycia i pielęgnacji całego ciała u osób z tendencją do nadmiernej potliwości, intensywnie pracujących, aktywnych fizycznie, sportowców. Zmniejsza potliwość skóry oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach poprzez działanie antybakteryjne substancji czynnych: Alcloxa i Triclosan. Mydło ma bardzo dobre własności myjące, odpowiednio się pieni, jest wygodne w użyciu zarówno w domu jak i w podróży, jego regularne stosowanie zapewnia czystość i świeżość przez cały dzień. Szczególnie przydatne latem.

Cena:

  • 100.00 g 0.00 zł
2010-10-08

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-10-05

Bardzo fajne, szczególnie w lecie

Fantastyczne mydło, naprawde jest super, zarówno zapach jak i używanie go należy do prawdziwych przyjemności. można go zużyć do samego końca i ani się nie rozpada ani nie rozpływa, jest do tego bardzo wydajne. Używaliśmy rodzinnie, ja i mąż i wystarczyło nam na kilka miesięcy (używanie 2 x dziennie do ciała).
Działa delikatnie przeciwpotnie, ja jednak musiałam używać dezodorantu ale mąż już nie (nie poci się tak mocno jak ja i samo mydło wystarczyło z powodzeniem).

ZALETY:

Pieknie pachnie Bardzo wygodnie się używa Wydajne Działa delikatnie przeciwpotnie i odświeża

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Żele, płyny, pianki do mycia ciała kobiet

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Żele, płyny, pianki do mycia ciała kobiet