• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

BALNEA specjalistyczny antybakteryjny żel pod prysznic (Barwa)

3.5/5 na 2 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Specjalistyczny żel pod prysznic antybakteryjny przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała, polecany dla dzieci i dorosłych. Skutecznie ogranicza rozwój drobnoustrojów. Składniki Aktywne: Arlasilk Phospholipid PTC – skutecznie ogranicza rozwój mikroorganizmów i zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem bakterii, zapobiega podrażnieniom Kwas mlekowy – nawilża, wygładza i chroni skórę przed wysuszeniem Specjalistyczny żel pod prysznic ANTYBAKTERYJNY jest polecany dla osób, które: aktywnie uprawiają sport wykonują pracę fizyczną często podróżują uczęszczają na basen, do sauny.

Cena:

  • 120.00 ml 0.00 zł
2010-10-08

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-02-19

Antybateryj(m)nie

Gdy pakowałam się na wyjazd zależało mi na tym, aby wziąć ze sobą jak najmniej kosmetyków. Rozejrzałam się w swoich zasobach i w oko wpadł mi ten oto żel BALNEA Specjalistyczny antybakteryjny żel do mycia ciała firmy Barwa.
Nieduża tubka, antybakteryjne właściwości ( idealne na wyjazd do szpitala ) oraz zawartość kwasu mlekowego ( uniwersalne użycie jako żel do higieny intymnej ) przekonały mnie do wrzucenia go do walizki.
bardzo dobrze wybrałam!

Poręczna tubka, 120 ml pojemności, zamykanie na mocny zatrzask. W podróży nic się nie wylało, ale otwierać go łatwo.
Żel ma kremową konsystencję, taką akurat, i ma piękny zapach klasycznej kostki Dove, ja ten zapach uwielbiam i żałuję, że coraz mniej kosmetyków Dove tak pachnie ( na rzecz wątpliwych wymyślnych aromatów). Taki mały minus - żel słabo się pieni, przez co bez użycia gąbki jest po prostu mało wydajny. Jakoś mu to jednak wybaczam.
Po jego użyciu skóra nie wołała o balsam, nawet ze 2 razy o nim zapomniałam ( wiecie jak to w szpitalu - szybko, szybko, szybko). Właściwości antybakteryjne ciężko mi ocenić, wiem jedynie, że nic mi się nie przyplątało, a łazienki dla rodziców pozostawiają wiele do życzenia. Ja mam tendencję do łapania różnych infekcji skórnych typu grzybek / bakteria, tym razem na szczęście nic takiego mnie nie spotkało. Być może jest to zasługą tego właśnie żelu. Używany do higieny intymnej sprawdził się również bardzo dobrze - odświeżał, nie wysuszał, wszystko OK!

ZALETY:

pięknie pachnie dobrze oczyszcza nie wysusza skóry działa antybakteryjnie

WADY:

słabo się pieni mała pojemność

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Żele, płyny, pianki do mycia ciała kobiet

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Żele, płyny, pianki do mycia ciała kobiet