• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,643 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bepanthen Baby, Maść ochronna na odparzenia (Bayer)

5/5 na 8 recenzji
5,0
38% kupi ponownie

Opis:

Maść ochronna na odparzenia Bepanthen Baby polecana jest do pielęgnacji skóry dzieci, które skończyły 12. miesiąc życia. Preparat chroni skórę niemowląt przed podrażnieniami i odparzeniem pieluszkowym, wspomaga naturalne procesy regeneracyjne oraz odżywia skórę. Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby Maść Ochronna pielęgnuje skórę, pozwalając jej jednocześnie oddychać. Maść łatwo się nakładania i usuwa z ciała dziecka.  Preparat zawiera:  prowitaminę B5, która przyspiesza proces naturalnej regeneracji skóry i wzmacnia jej barierę ochronną,  lanolinę, która tworzy na pupie warstwę ochronną Maść można również stosować do pielęgnacji podrażnionych w czasie karmienia dziecka brodawek sutkowych. Nie zawiera tlenki cynku.  Produkt dostępny w dwóch rozmiarach opakowań 100 g i 30 g. Gdzie można kupić: sklep.consumerhealth.bayer.com.pl  

Cena:

  • 100.00 g 34.00 zł
2016-10-19

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-17

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: apteka online

Wyprawkowy HIT

Kupiliśmy do przetestowania, ale maść sprawdziła się rewelacyjnie, więc nie szukaliśmy już innego produktu. Bardzo wydajna maść. Nigdy nie było żadnych problemów odparzeniowych - skutecznie im zapobiega bepanthen. Jest to produkt, który koniecznie powinien się znaleźć w każdej noworodkowej wyprawce.

ZALETY:

Wydajność, konsystencja, skład, skuteczność

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odparzenia, podrażnienia i do pielęgnacji pupy

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Preparaty na odparzenia, podrażnienia i do pielęgnacji pupy