Mirena-system terapeutyczny domaciczny - wkładka (Bayer)

3.5/5 na 31 recenzji
3,5
3% kupi ponownie

Opis:  System terapeutyczny domaciczny o kształcie litery "T",który po załozeniu uwalnia hormon-lewonorgestrel do jamy  macicy.Kształt litery T zapewnia dopasowanie systemu do jamy macicy.
W pionowej części systemu znajduje się pojemnik z lekiem zawierającym lewonorgestrel. Do pętli w dolnym końcu podatawy systemu przymocowane są dwie nitki sluzace do usuwania systemu z macicy.
Lek Mirena jest stosowany w celu zapobiegania ciazy oraz w leczeniu nadmiernych krwawień miesiączkowych niewiadomego pochodzenia.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 700.00 zł
Marka:Bayer
Kategoria:Środki antykoncepcyjne
2012-07-21

Opinie (31)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

atyde
2012-07-21

Rewelacja

Przez 15 lat łykałam różne pigułki antykoncepcyjne.Po wszystkich prędzej czy później czułam się bardzo źle.Miałam silne bóle głowy,drętwiały mi palce dłoni,a moje zmienne nastroje były uciążliwe nie tylko dla mnie.I wreszcie po urodzeniu 2 dzieci zdecydowałam się na Mirenę.I to była słuszna decyzja.
Wszelkie dolegliwości ustąpiły.Po odstawieniu pigułek poczułam się jak nowo narodzona.Mirena wydziela niewielką ilość hormonu tylko w obrębie jamy macicy.Nie mam już uczucia ciężkości przed krwawieniem ani wydętego brzucha bo organizm nie zatrzymuje wody.
Założenie wkładki w ogóle nie bolało.Trwało krócej niż 5 minut.Polecam każdej kobiecie,która nie planuje więcej dzieci.Wkładka jest niewyczuwalna na co dzień,po kilku dniach zapomina się o jej istnieniu.
Okresy są bardzo skromne a z czasem zanikają.
Za Mirenę z założeniem zapłaciłam 1000pln,ale zakłada się ją na 5 lat co daje spore oszczędności w porównaniu do pigułek na które trzeba było wydać 45pln/miesiąc.
Jej działanie antykoncepcyjne porównuje się do sterylizacji.

ZALETY:

brak lub bardzo skąpe krwawienia najwyższa skuteczność antykoncepcyjna hormon działa tylko w obrębie macicy brak huśtawki nastrojów polepszenie stanu skóry oszczędność kosztów w porównaniu do pigułek antykoncepcyjnych

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców