Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Rennie, różne smaki (Bayer)

4/5 na 12 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Leczenie objawowe nadkwaśności soku żołądkowego i związanych z nią dolegliwości jak zgaga, uczucie pełności, nudności, odbijanie się, niestrawność i wzdęcia.
Skład: 1 tabl. zawiera 680 mg węglanu wapnia i 80 mg węglanu magnezu.

Działanie:Preparat neutralizujący nadmiar kwasu żołądkowego, ochraniający błonę śluzową żołądka i dwunastnicy przed nadmierną kwaśnością soku żołądkowego.Wskazania:


Leczenie objawowe nadkwaśności soku żołądkwego i związanych z nią dolegliwości jak zgaga, uczucie pełności, nudności, odbijanie się, niestrawność i wzdęcia.


Przeciwwskazania: Ciężka niewydolność nerek, hiperkalcemia.


Działania niepożądane: Przy stosowaniu zbyt dużych dawek mogą wystąpić zaparcia lub biegunka, możliwa jest także niewielka alkalizacja moczu.


Interakcje: Może ulec zmianie wchłanianie i wydalanie innych równocześnie przyjmowanych leków, szczególnie wchłaniających się tylko w środowisku kwaśnym. Przy podawaniu innych leków należy zachować 2-godzinny odstęp.


Dawkowanie: 1-2 tabl. pomiędzy posiłkami ssać lub rozgryźć.

  • Cena:
  • 48.00 szt 12.00 zł
2010-01-13

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2012-09-05

Na chwilę w porządku mój żołądku

Mam 21 lat, problem zgagi przyplątał się do mnie na początku LO i atakuje cyklicznie. Z nieukrywanym brakiem przyjemności testowania kolejnych leków w końcu trafiłem na ten, który daje zdecydowaną ulgę i pozwala wrócić do pracy już po kilku minutach. Nie - Rennie odpadł w przedbiegach.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Leki i preparaty na wzdęcia, zgagę

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Leki i preparaty na wzdęcia, zgagę