Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

b.box, Kubek/ miseczka niewysypek (B.Box)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Kubek/ miseczka niewysypek firmy b.box to świetne rozwiązanie dla każdego rodzica, którego dziecko chce samodzielnie jeść. Kubek/ miseczkę można bez obaw postawić na stoliku lub ławie - gdy maluch tylko będzie miał ochotę na coś do jedzenia sam sięgnie do kubeczka, bez ryzyka rozsypania jedzenia na podłogę. 
Naczynie może pełnić wiele funkcji, m.in.:

jako miseczka, z której dziecko za pomocą słomki może przyjmować płynne lub półpłynne posiłki,
jako tradycyjny kubek do picia (wystarczy do tego zdjęć górną pokrywkę),
jako miseczkę na przekąski.

 Naczynie ma stabilną konstrukcję: gumowe podłoże, dzięki któremu naczynie nie będzie się suwać po stoliku, wygodne, duże uchwyty, które idealnie pasują do dziecięcych rączek.  
Kubek idealnie sprawdza się w warunkach domowych, a także podczas podróży czy spaceru. Dziecko może jeść swoje ulubione przekąski bez ryzyka ich rozsypania. Po zakończeniu posiłku kubek można zakryć i nie dopuścić tym samym do wysychania przekąsek. 
Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki b.box wykonany jest z bezpiecznych dla dziecka materiałów, bez BPA, ftalanów i PVC a jego kolor stanowi dla malucha dodatkową atrakcję. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Babymama.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 59.00 zł
2016-11-29

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci