• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,644 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Elios Safe Side (Bebe Confort)

3/5 na 4 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Fotelik samochodowy Bebe Confort Elios Safe Side przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg, czy do ukończenia przez dziecko ok. roku. Fotelik można umieścić, zawsze tyłem do kierunku jazdy, na tylnim lub przednim siedzeniu, ale tylko takim, w którym jest nieaktywna poduszka powietrzna. Fotelik wyposażony jest w boczną osłonę Safe Side, co oznacza, że boki fotelika są bardziej zabudowane, a przez co bezpieczniejsze. Dodatkowe zalety fotelika to: - dwuwarstwowa skorupa fotelika, która doskonale amortyzuje uderzenia i wstrząsy, - miękka tapicerka, którą mozna łatwo zdjąć i uprać, dzięki czemu fotelik łatwo utrzymać w czystości, - obszerna, odpinana budka z wbudowaną moskitierą, - odchylana rączka, która ułatwia przenoszenie, - szelki wyposażone są w miękkie ochraniacze, które zapobiegają otarciom delikanej skóry dziecka, - wbudowany w skorupę fotelika schowek na drobiazgi, np. na ulubioną zabawkę dziecka, - fotelik może też służyć jako leżaczek, - fotelik mozna zamocować na wszystkich stelażach wózków Bebe Confort za pomoca specjalnego łącznika/ adaptera. Dodatkowe dostępne akcesoria do fotelika samochodowego: - łącznik/ adapter, - śpiworek, - folia p/deszczowa.

Cena:

  • 2.80 kg 468.00 zł
2007-08-21

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-05-26

Duży, bezpieczny, wygodny

Fotelik kupiliśmy razem ze stelażem i gondolką. Miał pasować do stelaża do tego chcieliśmy aby spełniał on normy bezpieczeństwa i był wygodny dla dziecka. Fotel jest spory, na początku nasze dziecko dosłownie w nim zatonęło, zanim kupiliśmy odpowiednią wkładkę redukcyjną to synek leżał w nim z kocykiem. Jednak wkładkę szybko dokupiliśmy i już można było wygodnie podróżować.
Pasy 5punktowe, wygodnie zapinane i rozpinane. Fotelik dobrze, ergonomicznie ukształtowany. Jednak w naszym samochodzie pasy do zapięcia go były za krótkie i trzeba było mocno je naciągać, żeby fotel wpiąć. Fotelik posiadał nastawiany daszek-budkę chroniącą przed słońcem, który to daszek wygodnie można było odpiąć gdy nie był potrzebny (zima). Fotelik postawiony na podłodze był stabilny. Fotel miał też dołączona moskitierkę, której jednak nie używaliśmy, ale fajnie, że była w komplecie. Pasy w foteliku wygodnie regulowane z miękkimi dodatkami w 3 miejscach (w kroku i na ramionach).

ZALETY:

duży, wygodny i bezpieczny fotelik 5punktowe, wygodnie regulowane i zapinane pasy z miękkimi ochraniaczami stabilny wyposażony w moskitierę budka wygodnie nastawiana i odpinana. Budę można było nie tylko z tyłu fotela umieszczać, gdy słońce padało pod innym kątem, można było ja zasunąć tak, żeby chronić rączka od fotela łatwo ustawiana w kilku pozycjach

WADY:

może nie pasować do niektórych modeli samochodów, pasy samochodowe mogą okazać się zbyt krótkie!

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Foteliki samochodowe od 0 do 13kg

Producenci polecają

Top produkty