• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Iseos Isofix (Bebe Confort)

4.5/5 na 5 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Fotelik Bebe Confort Iseos Isofix to stacjonarny fotelik przeznaczony dla maluchów o wadze od 9-18 kg. Montuje się go do samochodu za pomocą systemu ISOFIX. Do podstawy fotelika przytwierdzone są dwa sztywne elementy mocujące - zaczepy ISOFIX. W samochodzie, w szczelinie pomiędzy oparciem a siedziskiem fotela samochodowego znajdują się uchwyty ISOFIX. Fotelik ustawiamy na siedzeniu samochodu równolegle do uchwytów ISOFIX. Następnie przesuwamy fotelik do tyłu, a sztywne elementy mocujące same automatycznie zatrzaskują się na uchwytach ISOFIX. Czynność tą ułatwiają prowadnice, które możemy wcześniej wcisnąć w szczelinę siedzenia na wysokości punktów kotwiczenia. Mocowanie fotelika w samochodzie z użyciem pasów bezpieczeństwa przechodzi do historii. Dzięki ISOFIX fotelik jest zawsze mocno, stabilnie i trwale związany z ramą samochodu, a montaż fotelika jest szybki i łatwy. I nie ma tu miejsca na pomyłki. Prawidłowe zatrzaśnięcie się zaczepów ISOFIX w foteliku Iseos sygnalizowane jest dodatkowo zielonym wskaźnikiem. Ponadto fotelik został wyposażony w dodatkowy pas mocujący top-tether, który przypinamy do odpowiedniego zaczepu, znajdującego się za tylną kanapą samochodu. Dodatkowe zalety fotelika Iseos Isofix to: boczna ochrona Safe Side, która chroni główkę dziecka podczas bocznych uderzeń i wstrząsów, płynna regulacja (przy pomocy pokrętła) szerokości fotelika od 40 do 55 cm, płynna regulacja (za pomocą pokrętła) nachylenia fotelika od pozycji siedzącej do półleżącej, szelki wykonane z materiału dodatkowo absorbującego wstrząsy i mocno trzymają dziecko podczas zderzenia, pięciopunktowe szelki, spinane centralnym zamkiem, łatwy i szybki sposób regulacji szelek (jednoczesne dociągnięcie wszystkich ramion), na obu bokach fotelika umieszczone są zaczepy na pasy, które pomogą przygotować pasy tak, by nie były przekręcone w momencie wpinania dziecka do fotelika, tapicerkę można zdjąć i wyprać, dzięki czemu fotelik łatwo utrzymać w czystości.

Cena:

  • 8.90 kg 1200.00 zł
2007-08-21

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Maxi
2010-12-25

Ktoś, kto projektował ten fotelik nie ma chyba własnych dzieci.

Fotelik tańszy od konkurencji, bezpieczny i łatwy w montarzu. Niestety fatalnie nieporęczny w obsłudze a jakość użytych zdradza sekret niskiej ceny.

ZALETY:

- wysokie oczeny w testach - Isofix - Cena

WADY:

- Brak automatzycznej blokady/odblokowania pasów dziecka. Trzeba trzymać palcem sprzączkę a drugą ręką luzować pasy. - %$@)!$%!( pokrętło do regulaci położenia siedzę/leżę. Kręcisz i kręcisz i kręcisz i kręcisz i kręcisz i wreszcie gotowe. - koszmarnie trudna regulacja wysokosci pasów. trzeba wziać fotelik do domu, rozebrać niemal na części i złożyć ponownie. - zauważalnie niska jakość użytych materiałów

Filtruj:
Sortuj: