• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Iseos Safe Side (Bebe Confort)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Ochrona boczna dla zapewnienia całkowitego komfortu. Odpowiedni dla BBC grupy 0+/1, Iseos Safe Side pozwala zainstalować dziecko tyłem lub przodem do kierunku jazdy, zależnie od jego wagi. Ten fotelik pozwala dziecku podróżować pierwszą klasą od 6 miesiąca do 4 roku życia. Nadąża za każdym krokiem rozwoju twojego dziecka. Jego funkcja w grupie 0+/1 to dobre rozwiązanie na każdym etapie rozwoju dziecka pomiędzy 6 miesiącem, a 4 rokiem życia. Funkcja w grupie 0+ Może się zdarzyć, że 6-miesięczne dziecko będzie za duże, aby przewozić je w gondoli lub foteliku samochodowym przeznaczonym do tej grupy wiekowej. Jednak z drugiej strony jesteś świadomy, że Twoje dziecko w dalszym ciągu wymaga przewożenia w pozycji tyłem do kierunku jazdy do momentu aż będzie ważyło 9 kg tj. około 1 roku życia. Rozwiązanie: Iseos Safe Side jest przystosowany do przewożenia dzieci do 6 miesiąca życia i jest montowany tyłem do kierunku jazdy. Funkcja w grupie 1 Kiedy dziecko osiągnęło minimum 9 kg możesz zainstalować Iseos Safes Side w pozycji przodem do kierunku jazdy (ok. 1 - 4 lat)

Cena:

  • 8.90 kg 760.00 zł
2007-08-21

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Eliza
2009-08-11

Jestem bardzo zadowolona i kupiłabym go ponownie

Nasz synek użytkuje fotelik od 9 miesiąca życia - obecnie ma ponad 1,5 roku. Jak dla mnie fotelik bomba - zwłaszcza dla szczupłych dzieci - jak moje. W innych fotelikach, które przymierzaliśmy - synek "latał" na boki. Ten jest doskonały. Miękka podkładka - w opisie do 6 m-ca dziecka - służy nam nadal - wystarczy wyjąć gąbkę i przesunąć wyżej podkładkę - dziecko dzięki niej się nie poci!!! Nawet po 4 godzinach jazdy bez przerwy (dziecko spało). W foteliku 0-13 synek bez przerwy był cały mokry - w tym się to nie zdarza :) No i regulacja super - w zimie przy kombinezonie wystarczy poszerzyć fotelik :) Dokupiliśmy pokrowiec frotte, żeby fotelik się nie brudził i jest super. Dodatkowo muszę pochwalić takie boczne zaczepy na pasy i pas kroczny - na gumce - dzięki czemu nie kładzie się dziecka wprost na zapięcia i nie trzeba ich potem spod dziecka z trudem wyłuskiwać :) No i przede wszystkim mocno rozkłada się do leżenia, dzięki czemu mogliśmy go w nim wozić już od tego 9 m-ca i było mu bardzo komfortowo.

ZALETY:

dziecko się nie poci, doskonale można fotelik dopasować do sylwetki dziecka - zwłaszcza szczupłego, dziecko ma jakby "podłokietniki" - nasz synek uwielbia trzymać rączki na oparciu, możliwość dokupienia pokrowca frotte, fotelik ma wysokie oparcie, więc myślę, że synek szybko z niego nie wyrośnie, montowany tyłem lub przodem - jednak w nowszych autach tylne kanapy są profilowane i nie da się w ten sposób zamontować fotelika by "nie latał", dlatego musieliśmy malucha wozić od tego 9 miesiąca przodem, ale leżał prawie całkiem na płasko. Ma dobrą ocenę w testach zderzeniowych - mam nadzieję że nie będę musiała przekonywać się o jego bezpiecznych parametrach, ale kiedyś czytałam o wypadku - dachowanie - gdzie dzieciom nic się nie stało, bo foteliki były właśnie takie "ciasne" - takie wrażenie to sprawia bo fotelik jakby "otula" dziecko

WADY:

Fotelik wg producenta od 0-16, nadaje się raczej moim zdaniem dopiero od 6 miesiąca, pokrętła trzeba trochę ciężko i długo regulować, ale to i tak mały problem :) siedząc z boku nie widać dziecka bo fotelik jest zabudowany, ale to raczej nie wada, tylko małe utrudnienie ;)

Filtruj:
Sortuj: