• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Iseos TT (Bebe Confort)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Bezpieczeństwo gwarantowane przez system Total Tension (całkowite napięcie). Aby ułatwić instalację fotelika, firma BBC stworzyła system optymalnego napięcia pasa bezpieczeństwa: system Total Tension. Po prawidłowym zainstalowaniu fotelika w samochodzie, dziecko będzie czuło się jak król (lub królowa), a podróż będzie się odbywać w całkowitym bezpieczeństwie. Iseos TT firmy Bebe Confort to fotelik przeznaczony dla dzieci od 9 do 18 kg. Aby ułatwić montaż, Iseos TT został wyposażony w system, który umożliwia naciągnięcie pasa bezpieczeństwa w wymaganym stopniu łatwo i szybko. System Total Tension (całkowite napięcie) gwarantuje bezpieczeństwo, a co więcej jest prosty w użytkowaniu. Jedyne co musisz zrobić, to nacisnąć 2 dźwignie znajdujące się z każdego boku fotelika. Zalety fotelika: system optymalnego napięcia pasa bezpieczeństwa (aby ułatwić ci montowanie fotelika, Iseos TT został wyposażony w system, który umożliwia naciągnięcie pasa bezpieczeństwa w wymaganym stopniu) regulacja siedziska za pomocą pokrętła (w ten sposób uzyskujemy kilkadziesiąt ustawień- zawsze któreś spodoba się naszemu maleństwu:)) regulacja oparć bocznych (kiedy dziecko rośnie i jest mu ciasno, możemy poszerzyć fotelik) pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa spinane centralnym zamkiem miękkie otulinki na pasy uchwyty na pasy ułatwiające wpinanie dziecka miękka tapicerka, którą można w całości zdjąć i wyprać Dodatkowo można dokupić: -pokrowiec na fotelik  

Cena:

  • 9.00 szt 806.00 zł
2007-08-21

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-11-06

Gdzie został kupiony: komis

Świetny, profesjonalny fotelik. Duże bezpieczeństwo i wygoda. POLECAM!

Genialny fotelik:) nasz syn uwielbia w nim jeździć. Chętnie sam wsiada do fotelika (nawet w domu) :)
Rewelacyjnym rozwiązaniem jest możliwość położenia dziecka kiedy zaśnie, dzięki temu chroniony jest kręgosłup w odcinku szyjnym (głowa śpiącego malca nie ?lata?).
Ponadto fotelik można rozszerzać lub zwężać co przydaje się gdy ubierzemy dziecko w grubsza kurtkę.
Jeżeli samochód nie posiada systemu Isofix nie warto dopłacać do fotelika Iseos Isofix gdyż poza systemem montażu foteliki te nie różnią się wcale.

ZALETY:

Fotelik jest świetnie wykonany, solidny, można dowolnie regulować położenie dziecka (od siedzącego do półleżącego), a także zmieniać szerokość fotelika. Posiada napinacze pasa co zwiększa stabilność zamontowanego fotelika.

WADY:

Brak.

Filtruj:
Sortuj: