• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Krzesełko Omega (Bebe Confort)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Luksusowe krzesełko do karmieniaOmega Bebe Confort, to wielofunkcyjne krzesełko, bardzo wygodne w użytkowaniu zarówno dla dziecka jak i dla rodziców Cechy krzesełka Omega:     * wysokość krzesła Omega można regulować na 7 poziomów     * regulowane jest również położenie tacki krzesełka w 3-ech pozycjach     * regulowany stopień pochylenia oparcia w 5-ciu pozycjach     * krzesełko można ustawić w pozycji leżącej     * tackę można zdemontować - np. do oczyszczenia     * krzesełko posiada dwa kółka z przodu, tak aby łatwo można było je przesuwać     * przednia tacka jest dwuczęściowa - górna może służyć do przygotowania i podawania posiłków, dolna - np. w tym czasie do zabawy     * krzesełko to posiada 5-cio punktowo zaczepione szelki, których wysokość i długość można regulować     * oparcie pod nóżki można regulować w dwóch pozycjach, zależnie od potrzeb dziecka.     *  siedzisko jak i oparcie pod plecki dziecka jest miękko wyłożone zapewniając komfort w trakcie korzystania z niego     * krzesełko składa się jednym ruchem, tak aby zajmowało jak najmniej miejsca Wymiary:     *  rozłożone -  107 x 79 x 60 cm     *  po złożeniu - 86 x 33 x 60 cm

Cena:

  • 1.00 szt 640.00 zł
2007-08-21

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-01-03

Bardzo dobrze się srawdza i długo będzie u nas.

Krzesełko bardzo dobrze się sprawdziło. Jest wygodne dla mojego synka, po zapięciu paskami nie ma możliwości żeby mały wiercipiętek wypadł,oprócz pasków jest zabezpieczenie między nóżkami więc nie ma mowy o wysunięciu się z krzesełka.Podnóżek też jest regulowany ma dwie wysokości co doskonale się sprawdza przy dwójce dzieci, młodszy synek ma roczek,a starszy trzy,wystarczy jednym ruchem zmienić wysokość podnóżka.

ZALETY:

Dwa blaty,jeden może być do zabawy a drugi zdejmowany do jedzenia-łatwe do czyszczenia. Wiele pozycji ustawienia oparcia siedzenia. Mało miejsca zajmuje po złożeniu. Regulacja blatu,łatwo można dopasować do dziecka.

WADY:

jak dla mnie nie ma wad.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki