• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Stojak na wanienkę Amplitude (Bebe Confort)

4.5/5 na 2 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Rozkoszuj się bezpieczeństwem dziecka. Małych rozmiarów i bardzo pomysłowa linia produktów Amplitude jest przeznaczona do niewielkich pomieszczeń. Modułowa budowa pozwala zaadoptować je w mgnieniu oka z myślą o waszej wygodzie i bezpieczeństwie dziecka. Aby zapewnić bezpieczeństwo dziecku, a Wam spokój, słyszalne kliknięcie podpowiada, że stojak jest prawidłowo rozłożony. Dyskretny, doskonale spełnia swoje zadanie w niewielkich pomieszczeniach. Praktyczny. Może być w krótkim czasie złożony i schowany, czyniąc codzienne obowiązki łatwiejszymi.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-08-21

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-14

Stabilny stojak

Bardzo praktyczny i lekki stojaczek do wanienki. Polecam każdemu rodzicowi , dla którego liczy się wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. Stojak jest bardzo stabilny, dzięki czemu wanienka z dzieckiem jest bezpieczna, nie ma możliwości przewrócenia, ułatwi jednocześnie mycie maluszka.

ZALETY:

Dość lekki, stabilny.

WADY:

Cena.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wanienki dla dzieci, wiaderka, stojaki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wanienki dla dzieci, wiaderka, stojaki