• Dodano 48,993 produktów
  • Napisano 187,047 opinii
  • 161,754 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Trophy Avenue-stelaż (Bebe Confort)

4/5 na 8 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Na wsi tak jak w mieście. Dziecko ze wsi czy z miasta, ten problem nie istnieje. Trophy i Trophy Air 6 mogą podjąć wyzwanie każdego terenu: kamienistego i asfaltowego. Dzięki średniej wielkości kółkom w każdej sytuacji poradzą sobie równie dobrze, a dziecko będzie przepełnione radością. Zaostrz sobie apetyt ...! Nie ma niczego takiego, czego by nie mogły zrobić! Łatwe do manewrowania w mieście i niezmiernie wygodne na wsi dzięki stałym i obrotowym kółkom oraz regulowanemu zawieszeniu. Wygodne, wytrzymałe, kształtowane termicznie koła. Standardowo! · Regulowana rączka gwarantuje komfort wożenia mamie i tacie. · Regulowane zawieszenie dostosowuje wózek do wieku dziecka i charakteru podłoża. Wymiary wózka otwartego (w cm) SZxDLxW: 63 x 111 x 104 Wymiary wózka zamkniętego (w cm) SZxDLxW: 63 x 34 x 91 Średnica kółka przedniego(w mm): 205 Średnica kółka tylniego(w mm): 240 Pojemność koszyka (w litrach): 27 Możliwe połaczenia z innymi produktami Bebe Confort: -gondola Windoo -fotelik Creatis -siedzisko spacerowe Opera -fotelik Elios

Cena:

  • 7.60 kg 0.00 zł
2007-08-21

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2008-09-20

Dość fajny, ale nie genialny.

Dłuugo wybierałam ten wózek spośród innych kandydatów;)) Urzekło mnie to, że idealnie się prowadził, ładnie skręcał, w miarę lekki (chociaż może teraz robią dużo lżejsze wózki).
Miałam do tego gondolkę taką większą, wygodną, tylko wadę miała taką, że dość głośno się składała.
Wózek poręczny ze względu na łatwość składania go i małe wymiary po złożeniu. Sam może stać po złożeniu, łatwo go więc schować do szafy czy postawić za drzwiami.

ZALETY:

skrętne koła przednie, odpowiedniej wielkości koła zapewniające łatwość prowadzenia w każdym terenie, łatwo się składa, może stać sam po złożeniu, składana rączka ułatwia przewożenie w samochodzie.

WADY:

jednak waga

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne