• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Windoo gondola (Bebe Confort)

3.5/5 na 9 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Miłość ... i czyste powietrze! Lekka i łatwa do przenoszenia, nowa gondola BBC o nazwie Windoo wykorzystuje ekskluzywny system recyrkulacji powietrza, który ułatwia dzieciom oddychanie podczas snu. Jako koszyczek Mojżesza, łóżeczko samochodowe lub jako głęboki wózek, zawsze daje dziecku najlepszą ochronę i otoczenie pełne miłości ... i czystego powietrza! Możesz ją wszędzie ze sobą zabierać! Dla zapewnienia absolutnej wygody podczas noszenia oraz zerowego ryzyka, rączki są sztywne i ergonomiczne i odchylają się łatwo i szybko. Wnikliwie zaprojektowana! Dołączono samochodowy zestaw bezpieczeństwa. Pokrywę i daszek (buda) można ponownie użyć dla potrzeb wózka sportowego. W całości zdejmuje się i nadaje do prania. Wewnętrzna tapicerka i materac nadają się do prania w pralce. Wymiary wewnętrzne: 28 x 33 x 72 cm.

Cena:

  • 6.00 kg 0.00 zł
2007-08-21

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

asceza
2010-02-27

Dobry dla mieszkających wysoko bez windy

Używam i jestem zadowolona. Rzeczywiście dzidzia mieści się w niej do max 6 miesięcy i zimą półrocznemu dziecku w kombinezonku może być ciasno ale porównując z innymi wózkami np. takiego popularnego mutsy to gondola jest przestronna!!! Po pierwsze głębsza, po drugie materiał z którego jest wykonany jest solidniejszy. Mam windoo w kolorze srebrnym i budka jest lateksowa. Dla mojej lipcowej córeczki był to strzał w dziesiatkę, ponieważ budka nie nagrzewała się na słońcu a w zimę była nie przepuszczalna dla wiatru i bez ochrony przed deszczem również świetnie zdawała egzamin. Mieszkam na 3 piętrze w bloku bez windy i zakup uważam za strzał w dziesiątkę. Codziennie wnosząc w gondoli dziecko dziękowałam sobie w duchu za mądry wybór, bo gondola jest leciutka, zresztą fotelik bebe też i stelaż do wózka również.

ZALETY:

głęboki dość duży lekki przemyślany dobracowany

WADY:

do 6 miesięcy dla dziecka urodzonego w lecie brak podnoszonego zagłówka dla siedzącego brzdąca

Filtruj:
Sortuj: