• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,990 opinii
  • 161,672 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Allegro plus (Bebe Confort)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Prawdziwie sportowy wózek dla twojego dziecka. Wyściełane siedzisko z łatwym do odchylenia oparciem czyni te wózki doskonałym środkiem komunikacji. Lekkie i zwrotne z dużym koszem pozwalają jednocześnie przewozić zakupy i dziecko. To znacząca cecha dla wszystkich mam i tatusiów. Dodatkowa opcja dla większego dziecka. Optymalna pozycja w minutę! Oparcie obniżone, podnóżek podniesiony. Oparcie podniesione, podnóżek obniżony. Nie musisz nic robić, wszystko dzieje się automatycznie a twoje dziecko ma zagwarantowany komfort czy to leżąc czy siedząc. Lekki jak piórko! Po złożeniu osiągają małe rozmiary, aby wszędzie ci towarzyszyć. Sztuczki, które ułatwiają życie. · Małe obrotowe kółka ułatwiające poruszanie się po mieście. · Wyściełany podgłówek, okolice ramion i siedzenie dla optimum komfortu · Duży kosz na zakupy · Specjalna nóżka pozwala postawić wózek po jego złożeniu (tak jak w rowerze) Allegro+ jest wyposażony w pełną rączkę, daszek ochronny, podłokietniki, pałąk i folię przeciwdeszczową. Kiedy tylko poczujesz pierwsze krople deszczu, w mgnieniu oka można zamontować pelerynkę przeciwdeszczową. Wymiary wózka: 109 x 79 x 51 cm, po złożeniu: 109 x 34 x 32 cm.

Cena:

  • 8.00 szt 610.00 zł
Marka:Bebe Confort
Kategoria:Spacerówki
2007-08-21

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2008-10-22

Miejski szyk ;)

Allegro to fajny, lekki, miejski wózek dla dziecka od okolo roku. Nasz maluch wsiadl do niego wlasnie jak skonczyl rok i wysiadl na dobre z takiej wiekszej spacerowki.
Wozek ten uzytkowalismy w niesiacach letnich wiec nie wiem jak by sie sprawdzal w zimie i na lodzie.
Jak na lato i spacery po miescie oraz wypady poza miasto nadaje sie idealnie.

ZALETY:

mały, zwrotny, lekki, po zlozeniu zajmuje malo miejsca, dobre materialy wykonczeniowe

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Spacerówki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Spacerówki