• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek spacerówka Viva, Viva Plus (Bebe Confort)

2/5 na 12 recenzji
2,0
0% kupi ponownie

Opis:

Wielofunkcyjny wózek spacerowy. Dzięki super nowoczesnemu wyglądowi i sportowemu stylowi ten wózek spacerowy, którego oparcie można ustawić w kilku pozycjach, nie może zostać niedostrzeżony: aluminiowe rurki, aluminiowe wykończenie? Wyposażony w daszek i pelerynę przeciw deszczową - niczego mu nie brakuje i z pewnością każdemu się spodoba. Małe korzyści, które robią różnicę: obszerny, zdejmowany daszek peleryna przeciwdeszczowa, którą można założyć natychmiast po pojawieniu się pierwszych kropli deszczu odchylane z łatwością oparcie kosz na zakupy i rzeczy dziecka antypoślizgowe wykończenie rączek małe obrotowe kółka z przodu duży kosz na zakupy i rzeczy dziecka Wymiary wózka otwartego (w cm) SZxDLxW: 52 x 75 x 105 Wymiary wózka zamkniętego (w cm) SZxDLxW: 27 x 107 x 32 Średnica kółka przedniego(w mm): 150 Średnica kółka tylnego(w mm): 150 Pojemność koszyka (w litrach): 17 Dane techniczne siedziska Szerokość siedzenia (w cm): 33 Głębokość siedzenia (w cm): 22 Wymiary wózka Viva Plus: Waga 6,5 kg Wymiary wózka rozłożonego: 52x75x105 cm Wymiary wózka złożonego: 27x107x32 cm Średnica kół: 15 cm Szerokość siedziska: 33 cm Głębokość siedziska: 22 cm

Cena:

  • 7.00 szt 400.00 zł
Marka:Bebe Confort
Kategoria:Spacerówki
2007-08-21

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Monika
2009-09-19

Nie nabierajcie się na wygląd

Jestem bardzo zawiedziona tym wózkiem. Wady przeważają nad zaletami. Wózek niby lekki przy przenoszeniu, cóż z tego jednak, gyd podczas użytkowania czuję, jakbym pchała przed sobą 20 kg ziemniaków na taczkach? Wózek jest źle skonstruowany, przy nawet najmniejszym wjeździe na krawężnik trzeba podnieść przednie koła, co wiąże się z nie lada wysiłkiem - czuję wagę wózka i cały ciężar dziecka (kilkanaście kg). Każdorazowe przechylenie wózka to poważny problem, bo ciężar dziecka stawia opór; mam wrażenie, że działam wtedy wbrew prawom fizyki, więc chyba coś jest nie tak z konstrukcją wózka? Po godzinnym spacerze (z przerwami) jestem naprawdę zmęczona i bolą nie ręce. Poza tym rączki wózka są ustawione za bardzo w kącie prostym do tylnych kół i zdarza się, że nachodzę na tylne kółka, co nie powinno mieć miejsca. No i kosz na zakupy, do którego potwornie ciężko sie dostać... Niestety wygląd tego wózka góruje nad jego funkcjonalnością. A szkoda, bo cena nie jet najniższa, użytkując go mam jednak wrażenie, jakbym kupiła tani wózek na bazarze. Gdybym mogła decydować raz jeszcze, nie kupiłabym tego sprzętu. Odradzam.

Filtruj:
Sortuj: