• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Streety / Streety Trio (Bebe Confort)

3.5/5 na 15 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Wózek trzyfunkcyjny Bebe Confort Streety to kompletny system podróżny i wszystko, czego potrzebuje dziecko od urodzenia do ok. 4 roku życia. W skład kompletu "Streety Trio" wchodzą: - gondola Streety - fotelik samochodowy Streety - wózek spacerowy Streety - torba na pieluchy (w komplecie z przewijakiem) Gondole i foteliki samochodowe w kolorach dopasowanych do koloru wózka sportowego. Torba w kolorze czarnym. Mały i lekki Wózek spacerowy, po złożeniu jest lekki i poręczny do przenoszenia; ma niewielkie rozmiary i bez trudu zmieści się nawet w najmniejszym bagażniku samochodowym. Praktyczny Dzięki systemowi Modulo Clip, gondolę i fotelik samochodowy można z łatwością zamontować na stelażu wózka. Zarówno fotelik jak i gondola przystosowane są do montażu w samochodzie. Składanie wózka Wózek można złożyć jedną ręką. Kolejne kroki postępowania wyraźnie oznaczone na stelażu 1-2-3. Szybki i sprawny system składania Specjalna rączka ułatwia przenoszenie złożonego wózka. Ekskluzywne, dwustronne siedzisko Jednym ruchem ręki możesz wybrać całkowicie leżącą pozycję siedziska. Możliwość dwustronnego ustawienia siedziska. Twarzą do prowadzącego, kiedy dziecko jest małe, potem przodem do kierunku jazdy, gdy dziecko jest starsze. Komfort Pałąk siedziska otwierany centralnie, ułatwia usadzanie dziecka. Pięciopunktowa uprząż bezpieczeństwa. Kompletne wyposażenie W zestawie daszek przeciwsłoneczny i pelerynka przeciwdeszczowa. W skład oferowanego wózka wchodzą: stelaż, siedzisko spacerowe z daszkiem i folią przeciwdeszczową, fotelik z łącznikami, gondola z zestawem do montażu w aucie, torba do wózka z przewijakiem. Dane techniczne stelaża Waga (kg): 6,1 Wymiary wózka otwartego (w cm) SZxDLxW: 56,5 x 85,5 x 94,5 Wymiary wózka zamkniętego (w cm) SZxDLxW: 33 x 27,5 x 84 Średnica kółka przedniego(w mm): 150 Średnica kółka tylnego(w mm): 165 Pojemność koszyka (w litrach): 16 l Dane techniczne siedziska Waga (kg): 2,6 Szerokość siedzenia (w cm): 30 Głębokość siedzenia (w cm): 23 Długość siedziska po rozłożeniu do pozycji leżącej (w cm): 86

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2008-09-06

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2010-01-13

Ogólnie nie polecam

Jego waga jest zaletą tylko przy wnoszeniu po schodach i pakowaniu do auta. Nadaje się tylko na super gładkie nawierzchnie, na dziurawych chodnikach, wysokich krawężnikach, małych kamyczkach nie spisuje się..to niewygoda dla dziecka i matki.
Godndola wygodna, ale spacerówka nie ma regulowanego podnóżka, kiedy dziecko siedzi, nóżki mu wiszą, jest również bardzo płytka, więc jak dziecko się wierci to poprostu z niej zjeżdża.

ZALETY:

Lekki skrętne koła łatwy montaż gondoli i spacerówki na stelażu

WADY:

Brak regulowanego podnóżka w spacerówce Zbyt słaba amortyzacja Mało wytrzymałe koła, szybko się wycierają Pomimo iż jest lekki, prowadzi się ciężko

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne