• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Icon (Bebecar)

4/5 na 4 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Wózek trójkołowy dla rodziców prowadzących aktywny styl życia. Koła piankowe. Niezwykle zwrotny - przednie koło skrętne (360 stopni) z możliwością blokowania skrętności. Stelaż aluminiowy. Pełnowymiarowa gondola z funkcją kołyski i uszami do przenoszenia. Siedzisko spacerówki może być montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Oparcie siedziska rozkłada się do leżenia. Pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa. Funkcje i zalety: -Lekki aluminiowy stelaż -Wygodne składanie jedną ręką -Wolnostojący po złożeniu -Przednie koło podwójne, skrętne (360 st.) z możliwością zablokowania -Bardzo zwrotny -Duży kosz na zakupy -W budce wszyty zamek umożliwiający wpięcie moskitiery lub osłony p/deszczowej do spacerówki -Nowoczesna stylistyka -Miękki uchwyt rączki -Regulacja wysokości rączki -Miękkie sprężynowe zawieszenie -Przewiewna tapicerka -Dostosowany do mocowania fotelika samochodowego Easy Maxi bezpośrednio na stelażu -Mocowanie gondoli bezpośrednio do stelaża -Gondola z funkcją kołyski -Możliwość instalowania siedziska spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy Dane techniczne: Szerokość siedziska: 32 cm Wysokość rączki: 90 - 110 cm Wymiary stelaża po złożeniu z kołami: 87x49x27 cm Waga stelaża: 7,5 kg Waga siedziska spacerówki: 6 kg Waga gondoli: 7 kg

Cena:

  • 14.50 kg 0.00 zł
Marka:Bebecar
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
2008-09-12

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2008-12-02

Fantastyczny!

Bardzo byliśmy z tego wózka zadowoleni. Zarówno my i nasze dziecko, które jeździło w tym wózeczku od początku. Wózek jest drogi ale nie żałujemy tego zakupu!
Nie warto oszczędzać na wygodzie:)
Wózek ma szybko składający się lekki stelaż, blokadę przedniego koła, sprawne wyjmowanie i wkładanie gondoli na stelaż.
Sama gondolka może być wykorzystywana jako kołyska. Poza tym w gondoli jest regulacja podparcia.
Wózek ma regulację wysokości rączki.
Przez cały czas używania nie zauważyliśmy w wózku żadnych niedociągnięć lub niedopracowanych spraw.
Myślę, że możemy polecić ten wózek każdemu, nawet najbardziej wymagającemu rodzicowi oraz dziecku:)

ZALETY:

Duża gondola z możliwością regulacji oparcia i systemem szybkiego wpinania i wypinania ze stelaża. Lekki, szybko składany stelaż. Blokada przedniego koła. Wózek jest bardzo zwrotny, skręca praktycznie w miejscu.

WADY:

cena!

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne